Půjčka na směnku pro živnostníka 150 000 Kč během epidemie

Chtěl bych požádat o půjčku na směnku pro živnostníka. Potřebuji 150 000 Kč. Ideální by pro mě byla půjčka na dva roky.
Chtěl bych požádat o půjčku na směnku pro živnostníka. Potřebuji 150 000 Kč. Ideální by pro mě byla půjčka na dva roky. Splácel bych každý měsíc minimálně 5 – 8 tisíc korun. Klidně i 30 měsíců. Takže mohu slíbit, že vrátím 240 000 Kč.

Chápu, že během epidemie je to asi větší riziko, ale já pořád dál pracuji, jako by se nic nezměnilo. Mám zaručené zakázky skoro na celé léto.

Jsem stavař, ale dělám všechno možné. Práce na stavbách, rizikové kácení, úpravy terénu, sádrokartóny, výškové práce, opravy všeho možného. Je toho hodně. Mám docela dost zakázek a každý měsíc fakturuji 25000 – 40000 Kč. Podle počasí a podle typu práce.

Mám snoubenku, která je na mateřské. Nemáme exekuci ani insolvenci. Nemám ale žádný majetek, který bych mohl dát do zástavy. Mám jenom auto a nářadí, které potřebuji k podnikání, a bez toho se neobejdu.

Peníze potřebuji částečně na dokoupení vybavení pro podnikání (nářadí apod.). A něco i pro osobní potřebu. Jsem ochotný podesta směnku, nebo přijmu jakékoliv rozumné úroky.

Prosím o nějakou solidní nabídku. Vím, že teď během epidemie se nikomu moc nebude chtít půjčit živnostníkovi. Ale já dál normálně funguji a příjem mám zaručený. Teď bych měl dostat i nějaké peníze od státu. Takže nemusíte mít obavy, že bych nebyl schopný splácet. Jen potřebuji rychle větší částku pohromadě a nemohu čekat, než našetřím.

Předem děkuji za nabídky

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou