Akutní půjčka do 200 000 Kč pro ženu na mateřské dovolené

Hledám půjčku do 200 tisíc korun bez poplatků a bez zástavy. Jsem žena na mateřské dovolené s dvouletým dítětem. Mám příjem z brigády ve výši 20 tisíc korun čistého měsíčně. Peníze bych mohla splácet každý měsíc, pravidelnými splátkami. Peníze potřebuji akutně, do konce měsíce, na zaplacení dluhů po rozchodu s bývalým přítelem.

Hledám půjčku bez poplatku a bez zástavy do 200 000 Kč. Je to velmi aktuální a peníze bych urgentně potřebovala sehnat co nejdříve. Dostala jsem se do velkých finančních problémů a potřebuji půjčit 200 tisíc korun, co nejdříve.

Jsem momentálně na mateřské dovolené s dvouletým dítětem. Chodím ale pravidelně na brigádu, ze které mám příjem asi 20 000 čistého měsíčně. Takže i s tím, co dostávám od státu, máme docela slušný příjem. Peníze bych vám mohla splácet pravidelnou měsíční splátkou.

Před nedávnou dobou, jsem se rozešla s bývalým přítelem, se kterým se to už nedalo vydržet. Bohužel mi po rozchodu zůstaly na krku nějaké společné dluhy, které teď musím kompletně doplatit, jen já sama. Byla jsem blbá, ale s tím teď už nic neudělám.

Potřebovala bych do konce měsíce sehnat částku 200 000 Kč, abych z ní zaplatila dlužné pohledávky. Jinak mi hrozí exekuce a další problémy, kterém bych se moc ráda vyhnula.

Moc bych potřebovala najít někoho ochotného, kdo by mi mohl půjčit 200 tisíc korun. Hledám jen půjčku bez placení poplatků předem a bez zástavy.

Už jsem si zkoušela půjčit peníze a pořád se mi ozývají jen nějací podvodníci. Už nechci žádné další problémy.

Pokud je někdo schopný nabídnout seriózní půjčku pro ženu na mateřské dovolené, která bude mít alespoň troch rozumné podmínky, tak se mi prosím, co nejdříve ozvěte.

Je to opravdu urgentní. Když do konce měsíce neseženu dostatečnou částku, tak to bude opravdu vážný problém.

Moc vás prosím o pomoc!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou