Nebankovní konsolidace nevýhodných půjček – pomoc s vyplacením dluhů

Hledám nebankovní půjčku 350 tisíc korun na konsolidaci nevýhodných půjček. Potřebuji zaplatit nevýhodné půjčky do výplaty. Půjčené peníze bych pak splácela měsíční splátkou. Je to vůbec reálné, aby mi někdo půjčil peníze?

Dobrý den, můj příběh je začarovaný kruh. Mám půjčky a žádala jsem spořitelnu o půjčku, tzv. konsolidaci. Vlastně od listopadu 2019 nedělám nic jiného, než, že chodím od banky k bance a “žebrám” o konsolidaci.

Všude reklamy jak je to snadné a výsledek? Za měsíc, za dva atd… dopadlo to tak, že jsem jednu půjčku zaplatila později a i po domluvě mě stejně dali do registru NRKI, takže teď už mi nepůjčí nikdo:-(

Jsem zoufalá a nevím kudy kam.

Hledám proto někoho, kdo by mi pomohl a půjčil mi buď 350 tisíc s měsíční splátkou 4 až 5 tisíc. S tím bych si vše poplatníka a splácela vše jen jednou splátkou.

Nebo 100 tis s měsíční splátkou 2500 až 3 tisíce Kč. Anebo alespoň 50 tisíc, s měsíční splátkou 2 tisíce, že bych si poplatila půjčky do výplaty a zbavila se záznamu v NRKI a pak si mohla vzít ten velký úvěr a zbavit se všech půjček a vrátit i peníze tomu, kdo by mi půjčil.

Je to vůbec reálné? Už se vůbec nedivím, že je tolik lidi v insolvenci. Potřebujete pomoc a jedna banka vedle druhé vás pošle do háje:-(((

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou