Půjčka 60 000 Kč pro lidi v insolvenci před Vánocemi

Jsem už 3 roky v insolvenci a potřebovala bych půjčit 60 000 Kč před Vánocemi. Jsem zaměstnaná a kromě HPP mám i dvě brigády. Půjčku bych mohla splácet měsíčními splátkami po dobu 3 – 4 roky. Insolvenci mi má za necelé dva roky skončit, takže pak případně budu schopná půjčku doplatit rychleji.

Jsem už asi 3 roky v insolvenci a ještě nějakou dobu budu. Potřebovala bych ale půjčit asi 60 000 Kč, na dobu 3 – 4 roky. Půjčku bych splácela měsíční splátkou ve výši 2 – 3 tisíce korun. Doba splácení by závisela na tom, kolik byste chtěli zaplatit na úrocích a jaké budou další podmínky.

Kvůli současné situace okolo koronaviru COVID, jsem se dostala do finanční tísně. Jsem zaměstnaná a chodím i na brigády, abych měla alespoň nějaké peníze, když musím ještě platit insolvenci.

Kvůli epidemii se mi ale snížil příjem, také jsem byla nějakou dobu na neschopence a pak s dětmi na OČR, takže ze zaměstnání jsme měla jen 60 – 70% platu.

Dostala jsem se do problémů s placením různých výdajů, za T-Mobile atp. Navíc teď budou Vánoce, a já bych chtěla dětem koupit alespoň něco malého.

Jsem dlouhodobě zaměstnaná, pracuji ve státní správě, takže ani během epidemie moc nehrozí, že bych mohla přijít o práci.

Kromě zaměstnání na HPP mám domluvené i dvě brigády. Ta první byla bohužel během epidemie omezená, ale teď už se to pomalu vrací do normálu. Druhá brigáda mi funguje normálně.

Takže i když jsem v insolvenci, mám nějaké příjmy navíc a půjčené peníze bych vám mohla splácet bez problému.

Jsem rozvedená a mám dvě děti. Bydlím ale v domě rodičů, takže moje náklady na živobytí, nejsou příliš vysoké.

Za půjčku bohužel ale nemám čím ručit. Dům, ve kterém bydlíme, není napsaný na mě. A i vzhledem k insolvenci, momentálně nevlastním nic cennějšího, co bych případně mohla dát do zástavy.

Mohu vám ale určitě doložit svůj příjem ze zaměstnání a i příjmy z brigády.

Předem děkuji všem, za nabídku půjčky do 60 000 Kč pro samoživitelku v insolvenci!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka bez ručení, Půjčky poptávka, Soukromá půjčka
Sekce: ,,,,,,,,,