Konsolidace a vyplacení nevýhodných nebankovních půjček bez zástavy

Hledám možnost konsolidace a vyplacení nebankovních půjček. Jedná se o celkovou částku 440 000 Kč. Chtěla bych půjčku na vyplacení nevýhodných úvěrů s pravidelnou měsíční splátkou, alespoň na 6 roků. Pouze půjčku bez zástavy.

Měla bych zájem o konsolidaci nevýhodných nebankovních půjček. V minulosti jsem uzavřela několik nesmyslných, velmi nevýhodných nebankovních půjček, které bych chtěla vyplatit a následně pak splácet jen jeden úvěr.

Celková výše mých půjček je aktuálně 440 000 Kč. Jedná se o 7 různých finančních společností. U všech je možné předčasné vyplacení půjčky bez dalších poplatků (to už jsem si ověřila).

Ráda bych si teď půjčila tuto sumu (440 000 Kč), ze které bych zaplatila tyto nevýhodné půjčky. A následně bych splácela pouze vám.

Můj průměrný měsíční příjem je 26 800 Kč A k tomu pravidelně dostávám 5000 Kč alimenty. Mohla bych tedy splácet 6 000 – 7 000 Kč měsíčně.

Jsem zaměstnaná již více než dva roky, mohu doložit jak pracovní smlouvu, tak i výpis z účtu, kam mi chodí výplata (nebo jiné doklady o příjmu). Na alimenty mám uzavřenou písemnou dohodu a také mohu doložit, že mi chodí pravidelně každý měsíc.

Nemám ale žádný cenný majetek, jako nějakou nemovitost nebo něco podobného, co bych mohla dát do zástavy. Potřebuji tedy půjčit bez zástavy, jen na základě doložení dokladů o příjmech.

Byla bych ráda, kdybych našla nějakou rozumnou půjčku, byť třeba z nebankovní oblasti, kde bych mohla splácet pravidelnou měsíční splátku alespoň na 6 roků.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Konsolidace půjček, Peníze bez registrů, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,