Krátkodobá půjčka na směnku – 300 000 Kč na 1 měsíc

Hledám krátkodobou půjčku na směnku. Potřebuji půjčit 300 000 Kč na jeden měsíc. Peníze bych poměrně rychle vrátila zpět. Peníze potřebuji v souvislosti s koupí rodinného domu

Sháníme s manželem krátkodobou půjčku na směnku 300 000 na 1 měsíc. Peníze bychom vám za měsíc vrátili i s příslušným navýšením.

Banka by neměla problém nám půjčit, jsme oba zaměstnaní, bez zápisu v registru, ale problém je, že potřebujeme půjčku, která se neobjeví v registru, aby nám to nezhoršilo bonitu.

Jde pouze o vykázání obratu na účtu. Takže peníze fakticky nepotřebuje na nic použít, potřebujeme jen, aby se nám objevily na účtu v bance, jako příchozí platba.

Kupujeme rodinný dům a banka nám poskytne navýšení na rekonstrukci 800 000 Kč, jen pokud se nám na účtu ukáže 370 000 Kč. Část peněz máme, ale stále chybí 300 000 Kč.

Potřebovali bychom tuto částku na měsíc, jako navýšení navrhuji částku 30 000 Kč, popřípadě se dohodneme. Peníze by jenom pár dní ležely na našem účtu a pak bychom vám je zase poslali zpět.

Jsme oba s manželem zaměstnání, máme slušný příjem. Také již nyní vlastníme byt, auto. Máme tedy možnost poskytnout dostatečné záruky, za poskytnutou půjčku.

Vše ale potřebuji vyřídit poměrně rychle, tak abychom měli finanční prostředky na našem účtu v bance nejpozději do konce měsíce. Pak bychom je zase za pár týdnů poslali zpět.

Předem děkuji za nějakou seriózní nabídku!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou