Nebankovní konsolidace půjček – vyplacení závazků u jiných společností

Hledám nebankovní úvěr do 350 000 Kč, na konsolidaci mých současných finančních závazků. Mám několik půjček a úvěrů, které jsou již nyní po splatnosti, nebo bych u nich měl co nejdříve zaplatit splátku. Rád bych tyto dluhy doplatil a následně splácel už jen jednu splátku.
Měl bych zájem o úvěr ve výši 350 000 Kč. Peníze bych potřeboval především na vyřešení mých finančních závazků. Postupně jsem si nabral několik různých půjček a úvěrů, které už teď přestávám zvládat splácet. A chci to nějak vyřešit.

Rád bych získal možnost nějaké nebankovní konsolidace půjček. Jedná se o celkovou částku do 350 000 Kč. Peníze od vás, bych použil na doplacení stávajících finančních závazků a následně bych platil jen jednu splátku.

Jsem zaměstnaný s průměrnou čistou mzdou 25 000 Kč. Splácet bych tedy mohl každý měsíc, částku cca 5000 – 8000 Kč, podle toho jak se domluvíme.

Mám několik úvěrů, kde jsem už po splatnosti (jen krátce). U dalších bych měl zaplatit splátku za prodloužení úvěru v nejbližších dnech, ale už nemám žádnou rezervu.

Zkoušel jsem už hledat nějaké řešení této špatné situace, ale zatím jsem jen naletěl podvodníkům. Ti si ode mě vzali poplatek 8000 Kč předem, a dodnes jsem žádné peníze nedostal. Kdybych nebyl v tak zoufalé situaci, tak už bych se tomu asi musel jenom smát.

Jsem úplně na dně, mám nervy v háji a vůbec nevím, co mám dělat. Přitom si nemyslím, že bych byl nějaký nezodpovědný člověk. Nikdy jsem takto velké dluhy neměl. Nikdy jsem nebyl v exekuci nebo insolvenci.

Tady jsem se ale postupně dostal do dluhové spirály. Vzal jsem si první nevýhodnou půjčku, kde jsem si hned neuvědomil, kolik mě to bude stát, a pak už se to vezlo.

Pokud by mi byl někdo schopný pomoci, s vyřešením tohoto problémů, tak se mi prosím ozvěte. Půjčené peníze jsem určit schopný bez problému splatit, pokud budu moci splácet měsíční splátky v nějaké rozumné výši.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou