Nebankovní úvěr až 600 000 Kč pro živnostníky a podnikatele – záznam v registru nevadí

Nabízíme nebankovní úvěr pro podnikatele, živnostníky a OSVČ. Můžete dostat od 20 000 Kč do 600 000 Kč. Záznam v registru SOLUS nebo jiném registru nevadí. Peníze máte do 20 minut na účtu v bance. Bez poplatků předem a bez podvodů.
Nabízíme půjčky pro živnostníky (OSVČ) a podnikatele. Půjčíme vám na vaše podnikání od 20 000 Kč až do 600 000 Kč, prakticky ihned. O peníze si můžete požádat jednoduše po telefonu nebo i online. Vyřízení všech formalit se provádí na dálku, není potřeba osobní schůzka.

Nebankovní úvěr do 600 000 Kč je k dispozici všem živnostníkům, na jejich podnikání. Pro sjednání úvěru je potřeba, abyste měli platný živnostenský list a byli aktivním podnikatelem.

To, že máte případně záznam v některém z registrů, jako je například SOLUS, u nás nevadí. Požadavky zájemců o půjčení peněz, posuzujeme individuálně, a k nějakým historickým záznamům z minulosti nepřihlížíme.

Můžete si od nás půjčit částku od 20 000 Kč do 600 000 Kč. U půjčky si můžete sami zvolit požadovanou dobu splácení. Úvěr můžete mít jen na 3 měsíce, nebo až na 96 měsíců (tj. maximálně na 8 roků).

U krátkodobé půjčky, se peníze vrací po uplynutí doby 3 měsíce. U dlouhodobějších úvěrů, se splácení provádí formou pravidelných měsíčních splátek.

Můžeme vám garantovat velmi rychlé vyřízení. Stačí nás jen kontaktovat po telefonu nebo online. Vše potřebné vyřídíte vzdáleně. Stačí nám doložit, jen základní osobní doklady, platné oprávnění k podnikání, výpis za bankovního účtu.

Při posuzování žádosti o půjčku, přihlížíme především k vašemu obratu. To jaký máte zisk (nakolik si optimalizujete daňové povinnosti), není až tak zásadní. U této půjčky máte možnost odepsat si úroky z daní.

Peníze vyplácíme do 20 minut, od doložení všeho potřebného. Můžete je tak mít na účtu v bance nejpozději o druhého dne.

U nás neplatíte žádné drahé poplatky předem a ani nic podobného. Podmínky poskytnutí našeho úvěru do 600 000 Kč, jsou jasné a férové. Bez podvodů.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou