Nebankovní úvěr pro OSVČ do 100 000 Kč bez zástavy

Hledám půjčku pro OSVČ do 100 000 Kč. Peníze potřebuji hlavně na osobní výdaje. Mohu splácet měsíčně nebo i jednorázově do 1 roku. Podnikám jako OSVČ už 7 roků a mám poměrně stabilní příjem, který mohu doložit.

Jsem 33 letý živnostník a zabývám se rekonstrukcí interiérů a především koupelen. Podnikám jako OSVČ už skoro 7 roků a je to poměrně stabilní živnost. Během epidemie COVID došlo k menšímu zpomalení, ale už zase funguji naplno a mám domluvené zakázky až do konce roku.

Aktuálně sháním půjčku do 100 000 Kč. Měl jsem nyní zvýšené osobní údaje a v bance mi nechtějí půjčit peníze. Potřeboval bych tedy nějakou nebankovní nebo soukromou půjčku do 100 tisíc korun.

Moje měsíční příjmy jsou cca od 35 do 50 tisíc korun měsíčně. Půjčku bych mohl splácet měsíčními splátkami (6 – 8 tisíc korun měsíčně), nebo ji jednorázově zaplatit za 12 měsíců. Příjmy mohu doložit fakturami, daňové přiznání za loňský rok teprve budu podávat.

Hledám nějakou rozumnou půjčku, která nemá lichvářské úroky nebo nesmyslně velké poplatky. Půjčka by měla být určitě bez zástavy a bez placení poplatků předem. Pokud někdo nabízí půjčky i pro OSVČ, alespoň 100 tisíc korun, tak se mi prosím ozvěte. Budu rád, za každou rozumnou a solidní nabídku půjčky.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou