Půjčka 100000 Kč na směnku od soukromé osoby

Hledám půjčku na směnku od soukromé osoby, půjčku 100000 Kč na 3 – 6 měsíců. Jsem zaměstnaná a během krátké doby bych měla zdědit pozemek s chatou v ceně 2 milióny korun. Zatím s ní ale ručit nemohu. Mám ale solidní příjem, abych mohla splácet.

Hledám někoho, kdo by mi mohl půjčit 100 000 Kč, třeba na směnku nebo jinou formou. Ideální by byla půjčka od soukromé osoby, nebo od někoho, kdo je schopný poskytnout férové podmínky.

Potřebuji rychle sehnat 100 tisíc korun na různé výdaje. Jsem zaměstnaná a můj měsíční příjem je cca 25 tisíc korun. Žiji s přítelem, který je také zaměstnaný a příjem má cca 30 tisíc korun měsíčně.

V minulosti jsem si vzala několik nevýhodných úvěrů a dostala jsem se do prodlení se splácením, takže mám teď záznam v registru a v bance mi nepůjčí. Všechny dluhy už jsem uhradila (nebo chci zbytek doplatit z toho, co mi půjčíte).

V nejbližší době bych také měla zdědit pozemek s chatou v ceně cca 2 milióny korun. Řešila bych půjčku až poté, co to bude vše vyřešeno, ale ještě to bude trvat několik týdnů a já potřebuji sehnat peníze docela rychle, už teď.

Mohl by mi prosím někdo půjčit 100 000 Kč, na směnku nebo i jinou formou, alespoň na 3 – 6 měsíců? Vzhledem k dořešení dědictví, bych pak mohla peníze určitě bez problémů vrátit jednorázově naráz i s útoky. I příjem máme s partnerem slušný.

Prosím o nějakou nabídku na půjčení peněz. Potřebovala bych to vyřídit opravdu rychle.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou