Půjčka 100 000 Kč na zaplacení dluhů (jiných nebankovních půjček)

Hledám půjčku 100 000 Kč na zaplacení nevýhodných nebankovních půjček. Byla jsem hloupá a vzala jsem si několik lichvářských půjček, které mají vysoké poplatky. Chtěla bych je všechny zaplatit a následně splácet jen rozumnou měsíční splátku.
Obracím se na všechny, kdo by mi byli schopni podat pomocnou ruku v mé nelehké životní situaci.

Potřebovala bych půjčit částku 100 000 Kč, kterou bych chtěla využít na zaplacení nevýhodných nebankovních půjček, které jsem si z nerozvážnosti sjednala. Ty mají strašně vysoké poplatky, které zvládám splácet jen obtížně.

Dostala jsem do situace, kdy jsem se rozešla s přítelem a díky špatné finanční situace jsem uzavřela několik krátkodobých půjček od nebankovních společností. Jedná se o několik půjček v základní částce 10 – 20 tisíc Kč (dohromady tedy cca 100 000 Kč).

Půjčky byly na 30 dní a je nezvládla včas zaplatit zpět. Nyní jakž-takž platím alespoň poplatky za prodloužení, ale ty jsou hodně vysoké. Každý měsíc tak zaplatím hromadu peněz, ale základní dluh vůbec neklesá.

Potřebovala bych tedy půjčit 100 tisíc korun na to, abych mohla všechny tyto lichvářské půjčky jednorázově uhradit a následně vám splácet už jen běžné měsíční splátky.

Byla jsem po rozchodu zoufalá, protože mě přítel vyhodil z bytu a neuvědomila jsem si, jak velkou finanční zátěž mohou tyhle malé půjčky představovat.

Jsem zaměstnaná na plný úvazek a pracuji tam už přes 5 roků. Mám poměrně slušný příjem, ale když teď musím platit ty lichvářské poplatky, tak se to nedá zvládat.

Mohla bych vám každý měsíc posílat třeba 5000 Kč nebo možná i více. Počítám s tím, že bych celou půjčku i s vašimi úroky zaplatila nejpozději do 2 – 3 roků.

Byla bych moc vděčná, pokud by mi někdo mohl pomoci se zaplacením těchto nevýhodných nebankovních půjček. Nechci se dostat do situace, že by to začal řešit exekutor nebo ještě něco horšího.

Žiji sama, bez dětí, a nemám žádný majetek, který by stál za zmínku. Mohu vám doložit příjem ze zaměstnání nebo i cokoliv jiného, co budete požadovat. Kromě těch současných nebankovních půjček, nikde nic nedlužím a ani jsem nebyla nikdy v exekuci.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Konsolidace půjček, Peníze bez registrů, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,,,