Půjčka 150 000 Kč na směnku pro OSVČ

Hledám půjčku na směnku pro OSVČ do 150 000 Kč. Peníze potřebuji na provozní výdaje spojené s podnikáním. Jsem OSVČ už 6 roků v oboru autodoprava. Peníze mohu vrátit do 6 měsíců. Peníze bych potřeboval sehnat rychle, spěchá to.

Jsem OSVČ, podnikám už 6 roků v oboru autodopravy. Potřeboval bych nyní rychle půjčit peníze. Jedná se mi o částku 150 000 Kč, na 6 měsíců. Peníze bych chtěl půjčit na směnku, nebo jinou podobnou formou, abych mohl celou částku splatit naráz, až za půl roku.

Dostal jsem se do špatné finanční situace. Ne vlastní vinou, jednalo se o neseriózní jednání jednoho z mých obchodních partnerů (osobně mohu vysvětli/doložit více). Mám teď nutné provozní výdaje, které musím pokrýt. Potřebuji na to částku 150 tisíc korun.

Podnikám už 6 roků a za celou tu dobu jsem nikomu nic nedlužil. Mám jen pozitivní reference. Mohu doložit všechny papíry k podnikání. Mám nasmlouvanou řadu zakázek, takže se nemusíte bát, že bych nebyl schopný danou částku uhradit.

Pokud někdo nabízí půjčky pro OSVČ na směnku, která by se dala vyřídit během pár dní, prosím o info. Prosím jen seriózní nabídky, kde opravdu půjčíte peníze. Nemám zájem o nějaké podvody typu „pošlete mi peníze předem a já to zařídím“, … nejsem včerejší.

Předem děkuji za jakoukoliv nabídku. Pokud potřebujete více informací o mé osobě, tak se mi ozvěte a já vám vše potřebné doložím. Prosím Vás, o co nejrychlejší odpověď opravdu to spěchá.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou