Půjčka 20 000 Kč na směnku pro samoživitelku bez poplatku a bez registru

Hledá půjčku na směnku, od nějaké soukromé osoby. Potřebuji půjčit 15 – 20 000 Kč na splátky, bez poplatků předem a bez registru. Jsem zaměstnaná, jako pokladní a moje čistá výplata je 28 000 Kč. Peníze potřebuji na vánoční dárky a na různé výdaje. Posílala bych vám měsíční splátku 2000 Kč.

Hledám někoho, kdo mi půjčí peníze na směnku, bez poplatků předem. Potřebovala bych půjčit částku 15 – 20 000 Kč, ideálně ještě dnes, nebo co nejdříve. Peníze bych mohla splácet měsíčními splátkami.

Jsem samoživitelka, která se stará o dvě děti. Letos na podzim to je hodně obtížné. Kvůli epidemii jsem musela být skoro dva měsíce doma s dětmi na ošetřovném. A to je poměrně citelný výpadek příjmu. Teď už zase chodím normálně do práce, ale je to těžké.

Jsem zaměstnaná, jako hlavní pokladní v jednom supermarketu. Moje čistá mzda je28 000 Kč měsíčně. Na děti dostávám alimenty a nějaké příspěvky od státu. Nemám ale moc peněz, a tak nemám žádnou finanční rezervu.

Teď před vánoci, bych chtěla koupit dětem nějaké dárky a potřebuji zaplatit ještě nějaké nezbytné výdaje, které se mi tady nahromadily.

Pokud by mi někdo chtěl pomoci udělat dětem hezké Vánoce, tak budu neskutečně vděčná.

Potřebovala bych si půjčit cca 15 – 20 000 Kč na splátky. Ideální by byla nějaké půjčka na směnku od nějaké soukromé osoby.

Peníze bych mohla splácet měsíčně, splátkou ve výši 2000 Kč. Půjčky bych tedy do roka mohla vrátit zpět.

Nemám aktuálně žádné dluhy. V minulosti jsem se ale dostala do problémů se splácením a tak mám záznam v registru. Takže mi v bance nepůjčí. Hledám proto nějakou jinou možnost, jak si půjčit menší částku peněz.

Prosím jen o nabídku půjčení peněz bez poplatků předem. Nevěřím tomu, že by mi někdo půjčil peníze a chtěl při tom něco platit předem. Bojím se podvodů.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou