Půjčka 20 000 Kč na směnku v insolvenci

Hledám půjčku na směnku do 20 000 Kč na jeden rok na splátky. Jsem už 3 roky v insolvenci a ještě dva budu. Vše ale řádně splácím. Půjčku 20 000 Kč bych splácel měsíčními splátkami. Nemohu dát nic do zástavy. Nenapadá mě ani jiné ručení. Jsem ale zaměstnaný, což mohu doložit.

Jsem už třetím rokem v insolvenci. Všechno řádně splácím, ale je to těžké, protože mi z platu zůstává jen minimální částka a tak je jakýkoliv větší výdaj dost problém.

Chápu, že když jsem v insolvenci, tak mi asi nikdo nepůjčí nějak hodně peněz. Mě by ale stačila i jen menší částka. Potřeboval bych 20 000 Kč, ideálně na 1 rok. Mohl bych splácet každý měsíc příslušnou částku (nevím kolik byste chtěli na úrocích).

Pokud by to nebylo možné, pak by se mi hodila půjčka alespoň 5000 Kč na dva měsíce. Tuhle půjčku bych zaplatit za 2 měsíce celou naráz (nebo mohu i ve dvou měsíčních splátkách).

Pokud je někdo ochotný půjčit peníze i lidem v insolvenci, tak prosím o nabídku. Jsem dlouhodobě zaměstnaný, nemám až tak špatnou výplatu, jen mi z ní moc nezbývá, kvůli insolvenci. Menší půjčku bych ale měl zvládnout zaplatit bez problému.

Hledám nějakou soukromou půjčku na směnku nebo i jinou formou. Nemám ale nic, co bych mohl dát do zástavy, nebo čím bych za půjčku mohl ručit.

Předem děkuji za jakoukoliv rozumnou reakci.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky do 20000 Kč, Půjčky poptávka, Soukromá půjčka
Sekce: ,,,,,,,,,