Půjčka 200 000 Kč bez doložení příjmu (práce na černo)

Chtěl bych půjčit 200 tisíc korun na rekonstrukci bytu. Jsem bohužel bez příjmu, který bych mohl doložit (pracuji načerno). Hledám nějakou soukromou půjčku na směnku, kde opravdu půjčí peníze, bez nesmyslných poplatků předem.

Chtěl bych někoho ochotného požádat o poskytnutí soukromé půjčky. Potřebuji částku 200 000 Kč na rekonstrukci bytu. Bohužel ale nemohu doložit svůj příjem. V bance mi bez potvrzení nepůjčí. A jinde bez příjmu nabízí jen pár tisíc, nebo to jsou nesmyslné nabídky.

Už 5 roků pracuji pro jednu firmu, ale jen načerno. Mám měsíčně 32 000 Kč. Moje běžné výdaje na domácnost jsou cca 20 000 Kč. Takže mohu splácet minimálně 5000 Kč měsíčně, nebo i něco víc.

Potřeboval bych řádově 200 tisíc korun na rekonstrukci bytu. Je tam, potřeba několik úprav. Byt je můj, ale do zástavy za půjčku ho dávat nechci. Je to jediná jistota, kterou mám.

Hledám nějakou solidní, férovou soukromou půjčku. Třeba na směnku nebo i jinou formou.

Už to zkouším nějakou dobu. Jel jsem už na několik schůzek, kde po mě chtěli platbu předem nebo uzavřít smlouvu o nějakém pojištění, takže to zatím nedopadlo.

Prosím jen seriózní nabídky, od někoho kdo opravdu půjčí peníze. Nebudu nic platit předem, žádné pojištění nepotřebuji.

Předem děkuji za jakoukoliv rozumnou reakci.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou