Půjčka 30 000 Kč na bydlení pro samoživitelku v insolvenci

Nutně potřebuji půjčit 30 000 Kč na nájem a další platby na bydlení. Jsem samoživitelka se dvěma dětmi a jsem v insolvenci. Jsem zaměstnaná a chodím na brigádu. Můj čistý měsíční příjem je 18 000 Kč. Peníze bych splácela pravidelně každý měsíc.
Nutně bych potřebovala půjčit cca 30 000 Kč, na pár měsíců. Peníze potřebuji na zaplacení nájmu a další výdaje spojené s bydlením.

Jsem samoživitelka a mám dvě děti, na které jsem sama. Jsem zaměstnaná a můj čistý příjem je cca 20 000 Kč měsíčně. Kromě toho mám ještě přivýdělek (brigádu na DPČ), kde mám každý měsíc dalších cca 5000 Kč čistého.

Bohužel jsem v insolvenci a tak si část mého příjmu bere insolvenční správce. Po srážkách mi zůstává cca 17 000 Kč čistého měsíčně.

Nyní se mi finanční situace pořádně zkomplikovala kvůli koronaviru COVID. Musela jsem zůstat doma s dětmi na ošetřovném. To je docela rozdíl, proti normální výplatě. Musela jsem také omezit počet hodin na brigádě. Takže se mi teď poslední dva měsíce příjem dost snížil.

Za chvíli by už ale děti měly jít zpět do školy a můj příjem bude zase normální. Potřebovala bych dočasnou půjčku do 30 000 Kč, abych z ní pokryla výpadek v příjmech. Jde mi hlavně o zaplacení nezbytných nákladů jako je nájem a další související platby spojené s bydlením.

Peníze bych mohla splácet postupnými měsíčními splátkami. Mohla bych každý měsíc posílat 2 – 2,5 tisíce korun. Půjčku bych se určitě pokusila doplatit co nejrychleji.

Předem děkuji všem, kteří by mi byli ochotni půjčit peníze. Prosím jen o rozumné a seriózní nabídky. Moc děkuji!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou