Půjčka 300.000 Kč na zaplacení dluhů u nebankovních společností

Hledám soukromou půjčku na směnku od nějakého soukromníka. Potřebuji 300.000 Kč na zaplacení dluhů u nebankovních společností. Během cca 6 měsíců, bych měla dostat vyplaceno dědictví po rodičích. Vlastním část nemovitosti, kterou jsem zdědila

Hledám nějakého člověka, nejlépe soukromou osobu, která by mi byla ochotná půjčit 300.000 Kč, na cca 6 měsíců. Peníze potřebuji především na zaplacení mých dluhů, u několika různých nebankovních společností.

Před nějakou dobou jsem si poněkud neuváženě sjednala první půjčku od nebankovní finanční společnosti.

Neuvědomila jsem si hned, jak vysoké poplatky a úroky za to budou chtít. Postupně jsem se začala dostávat do situace, kdy jsem nezvládala platit vysoké úroky, a tak jsem si vzala další půjčky.

Uvědomuji si, že momentálně je to začarovaný kruh, a vytloukání klínu klínem. Chtěla bych se z toho nějak vymotat ven a stabilizovat svoji finanční situaci.

Ráda bych si půjčila 300.000 Kč na směnku, od nějaké soukromé osoby. Peníze bych použila na doplacení všech mých půjček.

Půjčené peníze (300 tisíc korun), bych mohla nejprve splácet pravidelnou měsíční splátkou ve výši 7000 Kč měsíčně.

Během cca půl roku, by mi měla být vyplacena částka za dědictví domu po rodičích. Mám nárok na 1/6 z domu, který má odhadní cenu cca 4,5 miliónu korun. Peníze bych měla dostat do 6 měsíců. A z nich bych následně doplatila celou půjčku naráz.

Nárok na dědictví a odhadní cenu domu, mohu doložit. Krom toho, jsem zaměstnaná a mohu vám doložit i svoje příjmy ze zaměstnání. Zatím nejsem v exekuci (ani jsem nikdy nebyla), ale moc mi k tomu nechybí.

Už několikrát se mi stalo, že jsem splátky půjčky hradila po termínu splatnosti, takže předpokládám, že mám i nějaký záznam v registrech neplatičů.

Pokud je mi někdo ochotný půjčit 300.000 Kč na cca 6 měsíců, ideálně nějaká soukromá osoba, ať se mi prosím ozve.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou