Půjčka 35 000 Kč na bydlení bez registru pro samoživitelku s dítětem

Sháním půjčku 35000 Kč na zaplacení kauce za nový byt. Hledám si byt k pronájmu a potřebuji peníze na zaplacení kauce a nájmu předem. Jsem samoživitelka a rodičovské s malým dítětem. Chodím na brigády a dostávám peníze od státu. Splácela bych měsíčně 2000 Kč.

Sháním půjčku 35 000 Kč. Peníze potřebuji na bydlení (na zaplacení kauce za byt). Nemám momentálně dost peněz na zaplacení kauce za nájem a nájmu dopředu. Dám dohromady jen část peněz, co po mě chtějí, a zbytek bych si potřebovala půjčit. Je to hodně akutní a spěchá to.

Kvůli rodinné krizi, jsem se dostala do neřešitelné situace. Musím odejít od partnera z bytu, kde nyní bydlíme. Hledám si nějaký nájem nebo podnájem. Mám už jednu slušnou nabídku. Ale majitel bytu po mě chce zaplatit tři měsíční nájmy dopředu. Část peněz mám, ale něco potřebuji půjčit. Konkrétně bych potřebovala těch 35 tisíc korun.

Jsem samoživitelka s malým dítětem. Dceři ještě nejsou ani tři roky. Jsem momentálně na rodičovské. Chodím ale i na brigády, takže mám i nějaké příjmy, kromě rodičovské. Měsíčně je to přes 20 tisíc korun.

Po nastěhování do nového bytu, bych si také vyřídila přídavky na bydlení od státu. Mohli by mi dát alespoň část peněz, co mě to bude stát.

Peníze bych vám mohla splácet každý měsíc, pravidelnými splátkami, ve výši cca 2000 Kč. Vím, že to není hodně, ale momentálně asi víc dohromady nedám. Pokud by se moje finanční situace zlepšila, tak vám půjčku doplatím co nejrychleji.

Bohužel si nemohu půjčit nikde jinde, protože mám záznam v SOLUSU. Nebylo to nic vážného, jen nějaké pozdě zaplacené složenky. Nedoplatky jsem už dávno zaplatila. Jen mi teď nikde nechtějí schválit půjčku.

Pokud vím, tak nikde nic nedlužím. Nikdy jsem nebyla v exekuci a insolvenci. Příští roky bych se také měla vracet zpět do zaměstnání.

Moc od vás opotřebuji pomoc. Pokud rychle neseženu půjčku 35 000 Kč, pak nevím, co budu dělat. Nemám kam s malou jít. Nevím kde hledat pomoc. Jsem zoufalá. Může mi prosím někdo pomoci??

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou