Půjčka 50 000 Kč na ojeté auto

Potřebuji půjčit 50 000 Kč na směnku, abych si mohl koupit ojeté auto. Auto potřebuji na každodenní dojíždění do zaměstnání. Jsem bohužel v exekuci a mám požádáno o insolvenci. Peníze vám mohu splácet pravidelnou měsíční splátkou po dobu 1 – 1,5 roku.

Potřeboval bych dočasně půjčit 50 000 Kč, na nákup ojetého automobilu. Nejlépe formou půjčky na směnku, od nějaké soukromé osoby. Moje staré auto bohužel dosloužilo, a já si nutně potřebuji koupit něco pojízdného, abych mohl pokračovat v zaměstnání.

Bydlím totiž na vesnici, a do zaměstnání to mám asi 40 kilometrů. Pracuji na směny, a šance použít hromadnou dopravu, je u nás nereálná. Autobus v naší vesnici staví 4x za den, v naprosto nesmyslné časy. A v okolních vesnicích to není o moc lepší.

Rád bych si tedy dočasně půjčil 50 000 Kč na nákup nějaké ojetiny. Nepotřebuji nic extra, stačí mi 4 kola a volant. A když to pár roků vydrží.

Mám ale problém s tím, že jsem momentálně v exekuci. Nyní si podávám žádost o insolvenci k soudu. Pokud mi to schválí, tak pak budu 5 roků splácet insolvenci.

V zaměstnání, kde nyní pracuji, mám čistou mzdu necelých 30 000 Kč. Na placení exekucí, mi teď strhávají asi 9 000 Kč. Až budu v insolvenci, tak to asi bude podobné, alespoň podle toho, co jsem si našel na internetu.

Pokud by mi byl někdo ochotný půjčit 50 tisíc korun na směnku, abych si mohl koupit ojeté auto, tak bych mohl splácet cca 3 – 4 tisíce korun měsíčně. Půjčku bych tak mohl zaplatit za 1 – 1,5 roku.

Auto bych nechal napsat na někoho jiného, aby mi ho při insolvenci nemohli zabavit. Klidně auto můžeme napsat na vás, abyste měli alespoň nějakou jistotu, že o peníze nepřijdete. Pokud budu moci auto používat na dojíždění, tak je mi jedno, na koho bude napsané.

Nemám bohužel nic, co bych mohl dát do zástavy. Bydlím sice ve vlastním rodinném domě, ale ten už je v zástavě u banky. Jinak nemám asi žádný cenný majetek, kterým bych mohl ručit za půjčku. Mohu vám ale dokázat, že jsem zaměstnaný, a jaké jsou moje měsíční příjmy.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky do 50000 Kč, Půjčky poptávka, Soukromá půjčka
Sekce: ,,,,,,,,,,