Půjčka 50 000 Kč pro nezaměstnané – měsíční splátky

Hledám půjčku 50 0000 Kč pro nezaměstnané – dočasně jsem přišel o zaměstnání a potřebuji půjčit peníze na různé běžné výdaje. Půjčku bych splácel pravidelnými měsíčními splátkami.

Obracím se na vás žádostí o pomoc. Bohužel jsem nyní přišel o zaměstnání a potřebuji půjčit 50 000 Kč, abych pokryl různé běžné výdaje.

Byl jsem dlouhodobě zaměstnaný u jedné firmy ve strojírenském oboru, která nyní kvůli koronaviru a poklesu zakázek začala snižovat stavy. Jsem nyní nezaměstnaný a dostávám podporu v nezaměstnanosti.

Našel jsem si také dvě krátkodobé brigády (příjem na ruku), abych měl alespoň něco, a hledám si stabilní zaměstnání. Situace je teď ale kvůli COVID složitější.

Potřebuji platit různé běžné výdaje, splácet hypotéku a další. Potřeboval bych krátkodobou půjčku 50 tisíc korun. Peníze bych mohl splácet měsíčně. Aktuálně cca 3000 Kč za měsíc. Jakmile si najdu novou práci, tak by to mohlo být i víc. Počítám, že bych celou půjčku splatil nejpozději do jednoho roku.

Pokud je někdo ochotný poskytnout půjčku pro dočasně nezaměstnaného člověka, budu velmi rád.

Nemám žádné nesplacené dluhy a ani nejsem v exekuci (nikdy jsem v exekuci nebyl!). Mám nějaké finanční závazky, jako třeba hypotéku na byt, kterou splácím už skoro 10 roků, ale jinak nikde nic nedlužím.

Jsem spolehlivý a poctivý člověk, svoji situaci se ztrátou zaměstnání se snažím řešit.

Velmi ocením nabídku na nějakou rozumnou půjčku s férovými podmínkami – žádné poplatky předem apod.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou