Půjčka 500 000 Kč na směnku – ručení družstevním bytem

Měla bych zájem o půjčku půl miliónu korun (500 tisíc) na směnku na delší dobu. Za půjčené peníze mohu ručit svým družstevním bytem 2+1 v Praze na sídlišti. Peníze bych vám splácela pravidelnými měsíčními splátkami. Jsem zaměstnaná, bez exekuce a bez insolvence.

Měla bych zájem o získání půjčky ve výši 500 000 Kč (půl miliónu korun na směnku). Peníze bych potřebovala získat co nejdříve. Potřebuji vyrovnat nějaké finanční závazky.

Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou. Ve firmě pracuji už asi 8 roků. Mám měsíční příjem okolo 35000 Kč čistého. Půjčku bych mohla splácet měsíčními splátkami ve výši 5 – 6 tisíc korun.

Vím, že takto budu půjčku splácet poměrně dlouhou dobu. Časem snad budu schopná splácet i o něco více. I tak to bude asi vycházet na cca 8 – 10 roků.

Mohu vám nabídnout, jako ručení za půjčku, svůj družstevní byt. Mám družstevní byt 2+1 v na sídlišti v Praze. Během 2 – 3 roků, by se byt měl převést do osobního vlastnictví.

V tuto chvíli ho tedy nemohu dát přímo do zástavy, ale určitě se dá napsat nějaká smlouva, aby to pro vás byla dostatečná záruka.

Před nějakou dobou, jsem se rozvedla se svým bývalým manželem. Po rozvodu mi zůstali nějaké pohledávky, které bych potřebovala co nejdříve vyrovnat. Jinak mi hrozí problémy s exekutorem, kterým bych se chtěla vyhnout. Částka, kterou nutně potřebuji, je 465 000 Kč.

Jinak ale nemám žádné jiné dluhy (kromě těch zmíněných). Nebyla jsem ani nikdy v exekuci nebo insolvenci.

Kromě zmíněného družstevního bytu, mám i svoje auto (to už ale není nejnovější). Jinak asi nemám nic jiného, čím bych mohla za půjčku určit.

Mohu poprosit o více informací, jak je možné dostat půjčku 500 000 Kč, a co je k tomu potřeba doložit, abych mohla peníze dostat co nejdříve.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka 500 000 Kč, Půjčka na směnku, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,,