Půjčka 500 000 Kč pro člověka v insolvenci – ručení bytem

Hledám půjčku (úvěr) ve výši 500 000 Kč (půl miliónu korun) za kterou bych ručila družstevním bytem 2+1. Jsem už dva roky v insolvenci. Z půjčky bych chtěla doplatit všechny dluhy a insolvenci ukončit. Peníze bych vám splácela měsíční splátkou 6500 Kč. Potřebuji půjčku na delší dobu, minimálně na 8 – 10 roků.

Ráda bych si sjednala půjčku ve výši 500 000 Kč (půl miliónu korun). Za půjčku bych mohla ručit bytem. Peníze bych splácela měsíčními splátkami. Peníze potřebuji na doplacení insolvence, abych mohla zaplatit zbytek dluhů a insolvenci ukončit.

Před dvěma roky jsem vstoupila do insolvence a ještě mi tři roky mi zbývají. Vzhledem k tomu, že bych insolvenci ráda ukončila, tak bych chtěla získat půjčku 500 000 Kč, ze které bych následně doplatila všechny své zbývající finanční závazky. A soud by mi insolvenci ukončil.

Potřebuji tedy získat cca půl miliónu korun. Půjčené peníze bych následně mohla splácet pravidelnými měsíčními splátkami. Potřebuji ale, aby se jednalo o nějakou dlouhodobou půjčku. Ideálně se splatností na 8 – 10 roků.

Jsem už skoro 20 roků zaměstnaná u jedné firmy, takže mám stabilní zaměstnání. A myslím, že nehrozí, že bych o něj přišla. Příjem vám mohu doložit bez problémů. I když mi z něj teda nyní strhávají peníze na insolvenci.

Moje představa je taková, že bych vám mohla každý měsíc posílat cca 6500 Kč. Tím bych myslím mohla do 10 roků, celý úvěr zaplatit, včetně případného navýšení.

Za poskytnutí půjčky do 500 000 Kč, bych mohla ručit svým družstevním bytem. Bydlím v menším městě na Moravě. Máme byt 2+1, který byl nedávno rekonstruovaný. Je sice v paneláku, ale myslím, že jeho cena, je násobně vyšší než částka, kterou bych potřebovala půjčit. Na bytu nejsou žádné dluhy, není v zástavě nebo tak něco.

Pokud by mi byl někdo ochotný půjčit peníze na delší dobu nebo pomohl sjednat půjčku, pak budu moc vděčná.

Zkoušela jsem se už různě poptávat, ale všude se ukazuje, jako velký

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Konsolidace půjček, Půjčka 500 000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,,,