Půjčka na směnku 20000 Kč po skončení insolvence

Jsem už dva roky po skončení insolvence a nikde nic nedlužím. Chtěl bych získat malou půjčku do 20 000 Kč na vybavení nového bytu. Jsem zaměstnaný na dobu neurčitou s čistou výplatou 25 000 Kč.

Rád bych získal menší půjčku, do 20 000 Kč. Může to být i půjčka na směnku nebo i jinu formou. Jsem ale po insolvenci a nevím, jestli mi bude někdo ochotný půjčit.

Byl jsem v insolvenci, ale to už před dvěma roky skončila. Nyní normálně pracuji v zaměstnání na HPP na dobu neurčitou. Moje čistá výplata je cca 25 000 Kč každý měsíc. Nemám žádné půjčky, dluhy nebo jiné závazky. Nejsem ani v exekuci. Vše se na konci insolvence vyřešilo a já jsem bez závazků.

Bohužel ale asi všude vidí (v bance nebo jinde), že jsem před časem byl v insolvenci, a tak mi nikdo nechce schválit žádnou půjčku, ani malou.

Potřebuji půjčit 20 000 Kč, protože jsem se přestěhoval do nového bytu, a potřebuji alespoň tuhle malou částku, abych si ho dovybavil.

Mohu každý měsíc splácet 3 – 4 tisíce korun, takže mohu půjčku bez problémů splatit do půl roku. Nebo ji zaplatit jednorázově i s úroky, podle toho jak si řekněte.

Mohu vám doložit svůj příjem – výplatní pásky nebo výpis z bankovního účtu. Momentálně opravdu nikde nic nedlužím, myslím, že už jsem se dost poučil a mohu slíbit, že půjčené peníze bude řádně splácet.

Předem děkuji za nabídku na malou půjčku do 20 000 Kč.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou