Půjčka na směnku 30 000 Kč – splátky na 1 rok

Hledám půjčku na směnku ve výši 30 000 Kč. Peníze bych mohla splácet měsíčními splátkami ve výši 4000 Kč, nebo uhradit i s navýšením jednorázově za 12 měsíců. Jsem na mateřské dovolené a mám další příjem z brigády.

Potřebovala bych půjčit 30 000 Kč na směnku. Peníze jsem schopná splatit do 1 roku. Buď celé naráz za 12 měsíců, nebo pravidelnými měsíčními splátkami (3 – 4 tisíce korun měsíčně).

Na jaře jsem se bohužel díky koronaviru dostala do situace, že jsem přišla o brigádu, kde jsem dlouhodobě pracovala a byl to můj jediný příjem. Na několik týdnů jsem byla úplně bez příjmu, kromě mateřské, a nebyla jsem schopná zaplatit ani nájem nebo poplatky za telefon.

Jsem momentálně na mateřské dovolené, takže dostávám alespoň něco. A od minulého měsíce už zase chodím na brigádu, takže se můj příjem zvýší. Dohromady je to cca 18 000 Kč čistého měsíčně. Jsem ale samoživitelka, takže to není úplně jednoduché.

Potřebovala bych ale jednorázově půjčit 30 tisíc korun, abych mohla zaplatit dluhy. Hlavně ten za telefon a za nájem.

Snažila jsem se domluvit s majitelem bytu na nějakém splátkovém kalendáři, že bych mu dluh postupně uhradila. Teď, když mám příjem, mohu splácet i 4000 Kč měsíčně. Nedá se s ním ale rozumně mluvit a požaduje okamžitou úhradu celého dluhu, jinak mi hrozí vystěhováním.

Pokud by mi někdo mohl rychle půjčit 30 000 Kč na směnku, pak mohu peníze vrátit nejpozději do 12 měsíců. Peníze bych použila jen na úhradu dluhů, které mi vznikly díky koronaviru.

Nemám žádný majetek, který bych mohl dát do zástavy. Nemám ale ani žádné jiné dluhy. Nikdy jsem nebyla v exekuci. Kvůli tomu nezaplacenému telefonu mám ale záznam v registru dlužníků, takže si teď nemohu půjčit u banky nebo ani v nebankovním sektoru.

Takže hledám ideálně nějakou soukromou půjčku od někoho, komu nevadí záznam v registru.

Předem děkuji za všechny férové nabídky na půjčení peněz.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Peníze bez registrů, Půjčka bez ručení, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,