Půjčka na směnku 300 000 Kč na exekuce

Potřebuji půjčit 300 000 Kč na zaplacení exekuce. Je to hodně urgentní, peníze potřebuji do konce měsíce. Mohu splácet 10 – 15 tisíc korun měsíčně. Do exekuce jsem se dostala vlastní blbostí.

Díky vlastní nezodpovědnosti jsem se ocitla v situaci, kdy musím do konce měsíce uhradit 300 000,- Kč, jinak se ocitnu v obrovských problémech.

Mám stabilní zaměstnání, jako vedoucí prodejny s příjmy cca 25 000 Kč (částka je z části variabilní díky profitové složce) a k tomu momentálně dvě další práce (průměrně dalších 20 000 Kč/měsíc).

Byla bych tedy schopna splácet první půl roku 10 000 Kč/měsíc a po 6 měsících částku navýšit na 15 000 Kč/měsíc – mým cílem by bylo splatit částku do 3 let.

Bohužel jsem měla finanční problémy již v minulosti, které vygradovali až k exekučnímu řízení. Z toho důvodu mi žádná finanční instituce takto vysokou částku nepůjčí a obracím se tedy na někoho, kdo by mi byl ochoten poskytnout takto vysoký úvěr.

S ohledem na závažnost mé situace jsem ochotna jít i do vyšších úroků, 20 % – 30 %.

Velmi by mi v současné situaci pomohla jakákoliv pomoc. Momentálně máme s partnerem stabilní příjmy a jsme schopni si žít dobře. Až na tento můj dluh, který mě trápí. Z toho důvodu bych jej ráda umořila a měla závazky pouze oficiálního charakteru a svou finanční minulost již stabilizovala.

Předem děkuji za Vaši nabídku a přeji krásný zbytek dne

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky do 300 000 Kč, Půjčky poptávka, Vyplacení exekuce
Sekce: ,,,,,,,,,,,