Půjčka na směnku na jeden měsíc pro OSVČ

Podnikám jako OSVČ 6 měsíců a zatím jsem bez daňového přiznání z podnikání. Sháním půjčku 130 000 Kč na jeden měsíc. Potřebuji rychle zaplatit zálohu na nový byt. Peníze z prodeje starého bytu mám aktuálně vázané v advokátní úschově. Budu je mít k dispozici za 4 – 5 týdnů, pak bych celou půjčku naráz zaplatil.

Potřeboval bych půjčit peníze na směnku, stačí mi na jeden měsíc. Jedná se mi o částku 130 000 Kč. Peníze potřebuji sehnat velmi rychle, ale jen na krátkou dobu.

Podnikám jako OSVČ, ale teprve šest měsíců a tak nemohu doložit daňové přiznání a v bance (a ani nikde jinde), mi nechtějí půjčit peníze. Mám ale pravidelný příjem z podnikání – mohu případně ukázat zaplacené faktury od klientů nebo výpisy z bankovního účtu.

Momentálně prodávám byt a současně kupuji nový. Peníze za prodaný byt jsou zatím složené v úschově u advokáta, takže se k nim ještě cca měsíc nedostanu.

Současně se mi už ale naskytla velmi výhodná příležitost koupit nový byt. Potřebuji rychle zaplatit zálohu. Jakmile mi uvolní peníze z advokátní úschovy, tak vám budu moci půjčku splatit.

Prodej bytu a příslušné smlouvy mohu doložit. Takže budete mít jistotu, že si nevymýšlím, a že finanční prostředky, ze kterých bych půjčku za měsíc splatit, opravdu existují.

Stačí mi jen částka 130 000 Kč. Peníze bych mohl za měsíc (maximálně za 5 týdnů) vrátit v plné výši. Plus vaše úroky. Respektuji vámi navržený rozumný úrok.

Prosím o nabídku nějaké férové půjčky na směnku pro OSVČ i bez daňového přiznání na jeden měsíc. Peníze bych určitě v pořádku vrátil.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou