Půjčka na směnku v hotovosti – na vyplacení exekuce

Potřebovala bych půjčit 300 tisíc korun na směnku v hotovosti, abych mohla zaplatit exekutorovi a měla pak klid na další podnikání.

Ráda bych toto formou požádala o půjčku na směnku. Jedná se mi o půjčku na směnku ve výši 300.000 Kč.

Vlastní vinou, kvůli několika nesplaceným pohledávkám jsem se dostala do registru dlužníků a tak nemohu nikde získat úvěr.

Mám v současné době i dvě exekuce, které bych potřebovala urychleně vyřešit – vyplatit je. Exekuce mě v současné době značně omezuje v jakémkoliv podnikání. Mám zablokovaný účet v bance a když si založím nový, tak mi ho určitě zablokují také.

Potřebovala bych půjčit 300 tisíc korun na směnku v hotovosti, abych mohla zaplatit exekutorovi a měla pak klid na další podnikání.

Pokud se mi rozhodnete půjčit, mohu vám následně splácet 20 000 Kč měsíčně (pravděpodobně i více, 20 tisíc mohu zaručit na 100%).

Respektuji podmínky a cenu za tuto službu. Je to pro mě opravdu důležité, abych se zbavila exekuce a mohla pak průběžně uhradit půjčku, kterou mi poskytnete.

Jsem solidní člověk, který se jen vlastní blbostí dostal do komplikované finanční situace. Velmi ocením jakoukoliv nabídku na pomoc, s vyřešením mojí situace s exekucí.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou