Půjčka na zaplacení dluhů a exekucí (nebankovní konsolidace)

Hledám půjčku 450 000 Kč na zaplacení mých dluhů a exekucí. Ráda bych provedla konsolidaci všech mých závazků, tak abych mohla splácet jenom jednu splátku.

Dostala jsem se do těžké životní situace, kdy jsem přestala zvládat hradit nabrané půjčky. Bohužel společnosti, se nechtěli domluvit na nižších splátkách. Proto jsem musela požádat o insolvenci.

Po roce a půl tahání po soudech mi byl návrh stejně zamítnut a začala chodit jedna exekuce za druhou. Aktuálně mám 3 exekuce, které hradím. Mám srážky ze mzdy, snažím se i z toho zbytku co mám, posílat na ostatní společnosti, abych dluhy srážela, ale je to už neúnosné.

Mám v práci docela slušný příjem, takže srážky jsou docela vysoké. Chtěla bych však požádat o poskytnutí půjčky na doplacení všech mých záležitostí a mohla bych tak hradit pouze jednu platbu.

Celková dlužná částka včetně exekucí činí cca 450 000 Kč. Mohla bych splácet vzhledem ke svému příjmu cca 12 až 13 tisíc měsíčně.

Smlouvu mám u stabilní české firmy na dobu neurčitou, takže se opravdu ztráty práce obávat nemusím. Bohužel však nemám čím ručit. Nemám žádný majetek.

Ráda bych, aby mi někdo v tuto chvíli podal pomocnou ruku, kdy bych mohla obdržet peníze a uhradit tak všechny své dluhy. A tím pádem hradit pouze jednu platbu a konečně mít čistou hlavu.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou