Půjčka na vyplacení dluhů a exekuce

Rád bych si půjčil 130 000 Kč na zaplacení dluhů a exekuce. Půjčil jsem si od nebankovních společností, a nezvládám splácet. Peníze potřebuji na vyplacení všech finančních závazků. Jsem zaměstnaný a splácel bych vám každý měsíc to, co si řeknete.

Potřeboval bych půjčit 130 000 Kč. Peníze potřebuji na úhradu dluhů a vyplacení exekuce.

Minulý rok jsem přišel o práci a trvalo mi nějakou dobu, než jsem si našel novou. Během doby, kdy jsem byl nezaměstnaný, jsem si vzal několik půjček. Jednalo se o menší půjčky od nebankovních firem, které ale mají poměrně vysoké poplatky.

Nyní už mám práci. Můj čistý měsíční příjem je cca 28 000 Kč. Potřeboval bych se zbavit těch dluhů z minulosti. Splátky, a hlavně poplatky, které musím každý měsíc zaplatit, jsou vyšší, než zvládám.

Kvůli jedné z půjček jsem se dostal dokonce i do exekuce. Hrozí mi, že mi exekutor zabaví auto nebo něco dalšího.

Rád bych si půjčil částku 130 000 Kč, ze které bych zaplatil všechny pohledávky a exekuci. Následně bych pak splácel jenom jednu půjčku.

Mohu vám posílat každý měsíc cca 7 – 8 tisíc korun. Jsem svobodný, bydlím sám a nájem (a ostatní náklady na živobytí), mě moc nestojí.

Velmi by mi pomohlo, pokud by mi někdo mohl půjčit 130 tisíc korun. Peníze bych splácel každý měsíc. Počítám s tím, že půjčka by byla navýšena o nějaké úroky nebo poplatky.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Konsolidace půjček, Půjčky poptávka, Vyplacení exekuce
Sekce: ,,,,,,,,,,