Půjčka pro OSVČ během epidemie koronaviru COVID

Hledám půjčku pro OSVČ ve výši 100.000 Kč, abych pokryla období během podzimní epidemie koronaviru COVID 2020. Pracuji na ŽL jako masérka a vláda mi během října a listopadu 2020 zakázala činnost. A pro mě je to nyní po finanční stránce složité. Prosím o půjčku na směnku nebo jinou formou do 100 tisíc korun.

Pracuji jako OSVČ , jako masérka. Teď na podzim 2020, došlo k omezení možnosti podnikat, kvůli vládním opatřením, kvůli koronaviru COVID. Tím se mi za říjen a listopad 2020 snížily příjmy, a já bych potřebovala získat nějaké peníze na překlenutí tohoto období.

Hledám půjčku pro OSVČ, klidně i na směnku nebo jinou formou, ve výši do 100.000 Kč. Peníze potřebuji na různé výdaje.

Půjčené peníze bych splatila do 3 měsíců, po skončení epidemie (až mi zase dovolí podnikat). Mám poměrně stabilní klientelu, spíše movitější zákazníky, takže moje příjmy jsou za běžných podmínek hodně solidní.

Jako OSVČ podnikám už několik roků a mohu případně doložit příslušná daňová přiznání, nebo i další dokumenty, pokud byste je potřebovali. Mohu také doložit spoustu referencí, abyste měli jistotu, že jsem solidní a férový podnikatel.

Bohužel díky tomu, že už je to druhé takové omezení v tomto roce, se mi vyčerpala většina finančních rezerv, a tak bych momentálně potřebovala půjčit 100 000 Kč.

Nemohu říci přesný termín, kdy peníze vrátím, hodně to závisí na tom, kdy mi vláda zase dovolí podnikat. Předpokládám ale, že bych měla být schopná půjčené peníze vrátit nejpozději do konce března 2021.

Zatím to vypadá, že v listopadu a asi i v prosinci, to bude v mé oblasti podnikání omezené.

Od ledna 2021, už ale snad budu moci normálně fungovat bez omezení. Pak bych mohla splácet peníze buď každý měsíc, nebo jednorázovou splátkou na konci března 2021.

Respektuji vámi navržené podmínky. Chápu, že půjčovat peníze OSVČ, v této nejisté době, je poněkud rizikové. Počítám s tím, že budete požadovat vyšší úroky, ale to plně chápu.

Předem děkuji za jakoukoliv nabídku na půjčku pro OSVČ během epidemie.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou