Rychlá půjčka na směnku do 30 000 Kč v insolvenci

Hledám půjčku pro do 30 000 Kč na 3 měsíce. Jsem už skoro rok v insolvenci a ještě cca rok budu splácet insolvenčnímu správci. Mám vysoký plat, protože pracuji v Německu. To mohu doložit. Peníze bych vrátil do 3 měsíců i s navýšením.
Potřebuji rychle půjčit 30 000 Kč, maximálně na 3 měsíce, na směnku. Jsem momentálně v insolvenci, ale mám vysoký příjem a peníze mohu bez problému splatit, i když každý měsíc platím i insolvenčnímu správci.

Jsem zaměstnaný v Německu už 3 roky, a mám plat 50 000 Kč měsíčně čistého. Mohu to doložit, abyste měli jistotu, že si nevymýšlím.

Měl jsem několik exekucí z mládí, kdy jsem byl naivní a s prominutím „úplně blbý“. Loni jsem si vyřídil insolvenci, a měsíčně splácím 20 000 Kč. Své dluhy bych měl zaplatit do 2 roků (celých 100%). Ještě mi zbývá něco přes rok.

Soud mi nařídil dost vysoké srážky s tím, že mi pořád ještě zůstává docela dost peněz na zaplacení běžných věcí jako nájem, energie nebo jídlo. Takže na tom nejsem až tak špatně jako jiní, co jsou v insolvenci.

Bohužel, nezbývají mi už ale žádné velké finanční rezervy na nějaké nečekané výdaje.

Odešel mi motor na autě, které nezbytně nutně potřebuji. Každý týden dojíždím do práce do Německa. Podařilo se mi narychlo sehnat něco z Moravy. Mám kamaráda automechanika, který mi to vyměnil. Něco to ale všechno stálo.

Potřebuji zmíněných 30 000 Kč na to, abych pokryl tyto nečekané výdaje. Mohu vám do 3 měsíců vrátit celou částku i s navýšením – řekněme 40 – 45 tisíc korun?

Není to velká částka, ale ani banky, ani nebankovní společnosti mi nic nepůjčí, když mám insolvenci. Nezajímá je, že mi i v insolvenci zůstává docela dost peněz, a že to bez problémů mohu všechno splatit.

Ocením jakoukoliv férovou nabídku na půjčení peněz. Hodně to spěchá, takže pokud opravdu někdo půjčí peníze, i když jsem v insolvenci, tak se mi prosím ozvěte co nejdříve.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Peníze bez registrů, Půjčka bez ručení, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,,,