Soukromá půjčka 200 000 Kč po skončení insolvence

Potřebuji půjčit 200 000 Kč. Jsem rok po skončení insolvence a tak mi pochopitelně v bance peníze nepůjčí. Mám dvě zaměstnání. Společně s manželem a synem máme čistý měsíční příjem cca 65 000 Kč měsíčně. Půjčku tedy můžeme bez problémů splácet.

Potřebovala bych půjčit 200 000,- Kč od nějaké ochotné soukromé osoby. Proč se neobrátím na banku? Je to velmi jednoduché. Před rokem mi skončila insolvence a tak mi nikde nechtějí půjčit, i když mám stálé zaměstnání a dobrý příjem.

V roce 2007 jsme udělali neuvážený krok a nechali se napálit podvodnicí, která nám znepříjemnila život a stále ještě znepříjemňuje.

Bojovali jsme o svou nemovitost, kterou postavili manželovi rodiče. Z části se nám podařilo vyhrát, ale nic méně jsme museli projít insolvencí, která už nám před rokem skončila.

V současné době jsme museli přeprodat dům společnosti, která nám ho prodá zpět a vyřídí hypotéku.

Peníze potřebuji na předplatné nájmu, než nám vyřídí hypotéku. Nebyl to ideální obchodní tah, ale jediný, který byl v danou chvíli možný. Náš případ je na dlouhé povídání, je to složité.

Nic méně potřebuji co nejrychleji půjčit těch 200 000 Kč. Peníze bych vám splácela pravidelnými měsíčními splátkami.

V domácnosti jsme 3 výdělečně činné osoby. Já mám dva příjmy. Hlavní pracovní poměr a brigádu. Celkem kolem 30000,- čistého.

Manžel má také hlavní pracovní poměr, kde má 31000,- čistého, přičemž teď jde z jeho platu srážka na nedoplatek vody ve výši 4000,-Kč. Ještě 3 měsíce a je to zaplacené. Syn chodí na brigády a má okolo 10000 čistého měsíčně.

Dohromady má naše domácnost příjmy cca 65 000 Kč čistého měsíčně. Jsme tedy schopni splácet každý měsíc 10 – 15 tisíc korun.

Ocením jakoukoliv rozumnou nabídku na půjčení peněz. Hrozně na to spěchám.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou