Soukromá půjčka v insolvenci pro samoživitelku s dítětem

Hledám půjčku 30 000 Kč, pro matku samoživitelku s dítětem, která je bohužel v insolvenci. Jsem zaměstnaná na HPP a kromě toho chodím i na brigádu na DPČ (teď během epidemie je to ale složitější). Peníze bych splácela pravidelnou měsíční splátkou 3000 Kč měsíčně.

Jsem matka samoživitelka s jedním dítětem (7 roků). Během epidemie koronaviru, jsem se dostala do složitější finanční situace a potřebovala bych půjčit cca 30 000 Kč. Peníze bych vám splácela pravidelnou měsíční splátkou ve výši 3000 Kč.

Jsem dlouhodobě zaměstnaná a v zaměstnání to i během epidemie, díky bohu funguje dobře. Kromě práce na HPP jsem ale měla ještě brigádu na DPČ, která mi hned v půlce října vypadla a vypadá to, že tam budu moci pracovat zase až od ledna 2021.

Pro mě je to bohužel poměrně citelný výpadek příjmu, protože jsem už 2 roky v insolvenci, a tak mi poměrně dost peněz zabavuje insolvenční správce. Z toho co mi zbyde, musím zaplatit nájem, oblečení pro dítě a jídlo. Bez doplňujícího příjmu z brigády, je to pak hodně složité.

Do insolvence, jsem se dostala kvůli dluhům mého bývalého manžela. Jsme již dávno rozvedení.

Během manželství ale uzavřel několik půjček, o kterých jsem pořádně nic nevěděla, a po rozvodu mi spadly a krk. Jednalo se o poměrně velkou částku, takže jsem neměla jinou možnost, než jít do insolvence.

Kvůli insolvenci ani nemám žádné finanční rezervy, a tak je to poslední dva měsíce složité. Co jsem měla našetřeno, jsem spotřebovala už na jaře, kdy to byl hodně podobné.

Teď potřebuji zaplatit různé výdaje a nějak to přežít do ledna, než budu zase moci začít pracovat a mít vyšší příjem.

Hodně by mi pomohla půjčka 30 000 Kč na splátky. Chápu, že půjčovat lidem v insolvenci, asi nikdo moc nechce. Zkoušela jsem najít na internetu nějaké nebankovní půjčky, ale insolvence je všude problém.

Našel by se prosím nějaký hodný soukromník, který by byl ochotný půjčit peníze matce samoživitelce, která je momentálně v insolvenci?

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou