Půjčka 50 000 Kč na bydlení pro osobu v insolvenci

Hledám půjčku 50 000 Kč na nové bydlení (potřebuji zaplatit kauci za byt a nějaké základní vybavení). Jsem bohužel už 3 roky v insolvenci a tak nemám moc možností, kam se obrátit s žádostí o půjčku.

Dostal jsem se do velmi složité životní situace a potřeboval bych velmi akutně půjčit peníze. Stačila by mi částka 50 000 Kč, které bych nutně potřeboval na vyřešení situace okolo bydlení.

Rozešel jsem se s přítelkyní, se kterou jsem dlouhodobě bydlel. A nyní si rychle potřebuji najít nové bydlení. Zkoušel jsem hledat nějaké spolubydlení nebo něco jiného, ale vzhledem k aktuální situaci okolo COVIDU, je to s podobnými nabídkami hodně složité.

Naskytla se mi možnost pronájmu menšího bytu za rozumných podmínek. Majitel bytu ale požaduje kauci za 3 měsíce + budu potřebovat alespoň pár základních věcí do bytu (byt je jen částečně vybavený).

Moje situace je složitá v tom, že jsem momentálně v insolvenci, takže mi nikde za běžných podmínek nepůjčí. Ani v bance, ani u nějaké solidní nebankovní společnosti.

Možná by se dala najít nějaká lichvářská nebankovní společnost, ale nerad bych se dostal ještě do větších finančních problémů, než v jakých jsem aktuálně.

Hledám proto někoho, ideálně nějakou soukromou osobu, která by mi byla ochotná půjčit 50 000 Kč na bydlení (na kauci), za rozumných podmínek.

Jsem zaměstnaný na dobu neurčitou. Moje čistá mzda je necelých 30 000 Kč, ale z toho mi po srážkách na insolvenci zůstává cca 15000 Kč čistého. Mohl bych tedy splácet cca 2000 korun měsíčně.

Už jsem se nikdy víc nechtěl zadlužovat, ale tato nečekaná situace mě k tomu nutí. Potřebuji vyřešit bydlení, protože na ulici být nemohou.

Propočítával jsem si to, a když se uskromním, tak zvládnu pokrýt nájem, základní životní potřeby a ještě splátku 2 tisíce měsíčně.

Moc by mi pomohlo, kdyby mi někdo mohl půjčit 50 tisíc korun, i když jsem v insolvenci. Ta mi bude končit za 2 roky, a do té doby to musím nějak vydržet.

Prosím jen o seriózní nabídky. Rozhodně si nemohu dovolit platit nic předem. A také bych se nerad dostal do ještě větších finančních problémů, než jaké mám nyní.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka na směnku, Půjčky do 50000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,,