Rychlá půjčka 20 000 Kč pro osobu v insolvenci bez poplatků předem

Potřebuji akutně půjčit 20 000 Kč na 6 měsíců. Peníze bych vám vrátil prostřednictvím 6 měsíčních splátek ve výši 5000 Kč. Celkem tak vrátím o 50% více. Jsem ale v insolvenci, a tak mi nikde nepůjčí. Mám ale vyšší příjem, ze kterého mohu bez problémů splácet.

Potřeboval bych akutně půjčit 20 000 Kč na 6 měsíců. Peníze bych splatil šesti měsíčními splátkami, ve výši 5000 Kč. Celkem bych vám tak vrátil 30 000 Kč, tj. s úrokem 50%. Velmi to spěchá, peníze bych potřeboval dostat co nejrychleji.

Jsem momentálně v insolvenci, takže mi nikdo nechce půjčit. Nepůjčí mi ani banky, ani nebankovní společnosti.

I když jsem v insolvenci, tak jsem schopný půjčku bez problému splatit. Mám od soudu stanovenou fixní měsíční splátku. Můj čistý měsíční příjem je 25 – 40 000 Kč (velká část z toho jsou provize, takže to není každý měsíc stejné).

Příjem vám mohu doložit výpisem z bankovního účtu. Mohu tedy bez problémů splácet 5000 Kč měsíčně, i když splácím insolvenci.

Bydlím kousek od Mladé Boleslavi. Můžete přijet klidně ke mně domů, abyste viděli, kde bydlím a že nejsem žádný podvodník. Nebo mohu přijet i já k vám, jak si řeknete.

Peníze potřebuji na zaplacení nutné osobní věci (vysvětlím osobně, nechci to psát takto veřejně). Není to nic nelegálního ani v tom nejsou žádné dluhy. Peníze ale potřebuji velmi rychle, nemohu čekat, až bych si to našetřil z výplaty.

Pokud je někdo ochotný poskytnout menší rychlou půjčku i pro osobu v insolvenci, tak se mi prosím, co nejrychleji ozvěte. Nejsem žádný podvodník nebo nějaký notorický neplatič.

Prosím ale jen o rozumné nabídky. Určitě nebudu platit nic předem – nejsem včerejší. Vím, jak to s podobnými věcmi chodí. Na to určitě neskočím.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky do 20000 Kč, Půjčky poptávka, Soukromá půjčka
Sekce: ,,,,,,,,,