Dočasná půjčka na směnku 20 000 Kč, na 3 měsíce

Hledám půjčku 20 000 Kč na směnku, dočasně na 3 měsíce. Peníze potřebuji na zaplacení dluhu, protože mám exekuci a strhávají mi peníze z platu. Budu teď nastupovat do nového zaměstnání, kde bych měla mít podstatně vyšší výplatu.

Měla bych zájem o půjčku na směnku, ve výši 20 000 Kč. Peníze bych potřebovala jen dočasně, vrátila bych vám je za 3 měsíce i s úroky, o které si řeknete.

Jsem momentálně zaměstnaná, ale ve výpovědní lhůtě, která mi končí na konci měsíce. Do nového zaměstnání pak nastupuji, hned od prvního dne, následujícího měsíce.

Bohužel mám ale dluh, který mi strhávají z platu. Není to velká částka, ale zatím jsem se toho nezbavila, a splácet to budu ještě několik měsíců.

Z toho důvodu se nemohu s žádostí o půjčku obrátit na banku. Tam mi kvůli srážkám z platu, a kvůli tomu, že jsem ve výpovědní lhůtě, určitě nepůjčí.

Ráda bych našla někoho, kdo by mi mohl poskytnout soukromou půjčku na směnku. Potřebuji jen přibližně 20 000 Kč, dočasně, jen na 3 měsíce.

Peníze chci použít na zaplacení toho dluhu, abych mohla k novému zaměstnavateli nastoupit „s čistým štítem“.

V novém zaměstnání mám pracovat s penězi, a bojím se, že kdyby zaměstnavatel věděl, že mám dluhy a jsem v exekuci, tak by se mě ještě během zkušební doby zbavil.

Peníze bych vám vrátila za 3 měsíce. Mám příjem ze současného zaměstnání, a v tom novém bych měla brát podstatně více. Kromě toho si přivydělávám jako pečovatelka. Takže nejsem závislá jen na příjmu ze zaměstnání.

Celou půjčku bych tak měla být schopná bez problému zaplatit naráz, za 3 měsíce. Nebo se můžeme domluvit i na tom, že vám budu každý měsíc posílat nějakou částku, jako splátku půjčky.

Chápu, že po mě určitě budete chtít vysoké úroky, ale tomu rozumím, a respektuji to. Prosím o pomoc s vyřešením mého dluhu a co nejrychlejší reakci, protože to potřebuji mít vyřešené do konce měsíce, než nastoupím do nového zaměstnání.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky poptávka, Soukromá půjčka, Vyplacení exekuce
Sekce: ,,,,,,,,,