Konsolidace dluhů do 1,5 miliónu korun bez ručení a bez zástavy

Hledám možnost konsolidace různých finančních závazků, v celkové výši do 1,5 miliónu korun. Jsem zaměstnaná a mám i příjem z podnikání. Jsem bez záznamů v registru. Nikdy jsem nebyla v exekuci nebo insolvenci. Můj měsíční příjem je cca 80 000 Kč čistého.

Aktuálně mám různé závazky v celkové výši zhruba 1 400 000 Kč, které bych chtěla sloučit (konsolidovat) do jednoho úvěru, který bych vám následně splácela.  V tuto chvíli splácím v celkovém součtu přes 40 tisíc korun měsíčně a potřebovala bych tuhle splátku, o něco snížit.

Jedná se o několik různých finančních závazků. Hlavní položka je hypotéka na byt, kterou doplácím. Tam se aktuálně jedná o částku cca 800 000 Kč. A dále se jedná o různé půjčky – spotřebitelské úvěry nebo o splátky za auto.

Vím, že se jedná o poměrně vysokou částku. Když jsem se zkoušela informovat v bance, tak podle nich už jsem předlužená a konsolidaci mi nechtějí dovolit.

Můj problém je hlavně v tom, že oficiálně mohu doložit jen část svého příjmu. Mám zaměstnání na HPP, kde mám měsíčně přes 40 tisíc korun čistého.

Kromě toho ale podnikám jako OSVČ, v oblasti prodeje značkové kosmetiky. Tam mi v daňovém přiznání vychází jen pár tisíc, ale neoficiálně z toho mám dalších cca 40 tisíc korun čistého měsíčně. Takže i když to tak na první pohled nevypadá, mám poměrně vysoký příjem.

Pokud by mi někdo mohl pomoci s konsolidací mých finančních závazků, tak bych poté mohla splácet každý měsíc cca 25 tisíc korun, jako pravidelnou měsíční splátku

Mám vlastní byt, na něm je ale hypotéka a zástavní právo má banka. Mám také auto, ale to je na splátky, takže s ním také nemohu ručit. Jinak nemám nic, co bych mohla dát do zástavy.

Všechny půjčky, které mám, zatím řádně splácím. Nemám záznam v žádném registru. Nikdy jsem nebyla ani v exekuci, ani v insolvenci, ani nic podobného. Všechny závazky jsem vždy včas a řádně zaplatila.

Předem děkuji za jakoukoliv rozumnou nabídku na konsolidaci půjček do 1,5 miliónu korun. Prosím jen rozumné nabídky. Nehodlám platit nic předem ani žádné podobné nesmysly. Při rozumné nabídce, se určitě dohodneme.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou