Krátkodobá půjčka na směnku do 30 000 Kč na 3 měsíce

Potřebovala bych půjčit do 30 000 Kč na směnku na 3 měsíce. Jsem nezaměstnaná na Úřadu práce. Do nové práce bych měla nastoupit za pár dní. Peníze bych vrátila jednorázovou splátkou za 3 měsíce. Prosím jen půjčku bez zástavy – nemám nic, čím bych mohla za peníze ručit.
Potřebovala bych získat krátkodobou půjčku do 30 000 Kč. Ideálně, abych to mohla splatit celé najednou, za 3 měsíce. Dala by se získat nějaká taková půjčka na směnku nebo něco podobného?

Jsem momentálně nezaměstnaná, protože jsem přišla o práci a hledám si novou. Dostávám sice něco od Úřadu práce, ale je to jen cca 12 tisíc korun. Což mi stačí tak akorát na nájem a už mi nezbývá pořádně ani na jídlo.

Našla jsem si už novou práci, kam nastupuji od prvního. To ale znamená, že první pořádnou výplatu dostanu až skoro za necelé dva měsíce.

Potřebovala bych krátkodobě půjčit cca 30 tisíc korun, abych měla na pokrytí výdajů za domácnost.

Peníze bych mohla splatit za cca 3 měsíce, jednorázovou splátkou vše najednou. Měla bych mít dobře placenou práci, a tak by to neměl být tak velký problém. Nebo se můžeme domluvit i na měsíčních splátkách. Raději bych to ale vracela celé naráz.

Nevím, jestli někdo nabízí i krátkodobé půjčky na směnku pro nezaměstnané. Zatím po mě všude chtěli doložení příjmu a podpora je moc nezajímala.

Jak jsem psala, mám už domluvenou novou práci, ale smlouvu budu podpisovat až cca za týden. Takže do té doby jsem oficiálně „nezaměstnaná“ na Úřadu práce.

Byla bych moc ráda, kdyby mi někdo mohl pomoci. Nemohu ale nabídnout žádnou zástavu nebo něco podobného. Bydlím jen v pronajatém bytě, auto nemám, a jinak vlastně nic moc cenného nevlastním.

Jsem slušný a poctivý člověk. Nikdy jsem nikomu nic nedlužila. Nemám exekuce, nikdy jsem nebyla v insolvenci. Pokud jsem si někdy půjčovala peníze, tak to byla spíše výjimka a vždycky jsem všechno řádně splatila.

Měla jsem teď prostě jen smůlu a potřebovala bych pomoc.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčka na směnku, Půjčky poptávka, Soukromá půjčka
Sekce: ,,,,,,,,,,