Levná americká hypotéka – peníze i na konsolidaci dluhů nebo vyplacení exekuce

Potřebujete peníze na vyplacení exekuce, zaplacení dluhů, na investice do podnikání, nebo na cokoliv jiného? Pokud máte možnost dát do zástavy nějakou nemovitost, tak vám můžeme nabídnout až 70% z odhadní ceny nemovitosti.
Hledáte levnou americkou hypotéku? Potřebujete rychle peníze, bez dlouhého vyřizování a zbytečné administrativy? Potřebujete konsolidovat své závazky, vyplatit exekuce nebo půjčit peníze, bez sdělování účelu využití finančních prostředků?

Pokud jste vy, nebo kdokoli jiný (kdo je ochoten se nám zaručit), vlastníkem nemovitosti, pak neváhejte využít naší nabídky úvěru. U nás se nemusíte obávat vysokého úroku. V nebankovním sektoru patříme mezi nejlevnější.

Nemusíte se obávat fixačních období, u nás je splátka stále stejná, po celou dobu trvání smlouvy. Nemusíte se obávat úvěr předčasně splatit. Při předčasném splacení vám nabídneme až 98% úsporu ze zbývajících úroků.

Nemusíte se obávat zbytečné administrativy. K vytvoření nabídky nám stačí fotografie nemovitosti a občanský průkaz. Nemusíte se obávat poplatků, nic před vyplacením úvěru neplatíte.

Žádné poplatky předem, ani žádné extra poplatky, po podpisu smlouvy. Vše je již zahrnuto v celkové výši úvěru. Platíte jen dohodnutou pravidelnou měsíční splátku.

Na peníze nebudete čekat, vyplácíme do 24 hodin. Nemusíte se obávat o vlastnictví nemovitosti, vlastník se poskytnutím úvěru nezmění. Stále jím budete vy, nebo případný ručitel.

Peníze si může půjčit na cokoliv – na investice do podnikání, na placení běžných výdajů, na konsolidaci půjček a úvěrů, na zaplacení vašich dluhů, exekucí nebo jiných finančních závazků. Účel využití finančních prostředků, nám nemusíte nijak dokládat.

Půjčujeme již od 50 000 Kč (minimální výše půjčky). Maximální výše úvěru, je omezena pouze hodnotnou zastavené nemovitosti. Můžeme vám garantovat minimálně 70% z odhadní ceny nemovitosti. V závislosti na stavu nemovitosti a lokalitě, kde se nachází, to může být i více.

Máte-li zájem o podrobnější informace, nebo pokud byste chtěli vytvořit nezávaznou nabídku, pak nás co nejdříve kontaktujte. Zašlete nám informace o nemovitosti, kterou byste mohli dát do zástavy, a jakou částku byste potřebovali půjčit.

Můžete i přiložit fotografii dané nemovitosti – tím vše značně urychlíte. Co nejdříve se vám ozveme zpět, s nezávaznou nabídkou na poskytnutí úvěru. Je pak jen na vás, zda budete chtít nabídku využít či nikoli.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou