Nabídka poctivé půjčky na směnku do 100 tisíc Kč, i pro lidi s insolvencí

Potřeboval bych půjčit do 100 tisíc korun na směnku. Peníze potřebuji na zaplacení malých dluhů – konsolidaci půjček. Jsem ale momentálně v insolvenci, která mi skončí až za pár měsíců. Jsem zaměstnaný a půjčku na směnku bych splácel každý měsíc.

Hledám nějakou společnost, nebo soukromníka, který by mi mohl, poskytnout poctivou půjčku na směnku. Potřeboval bych půjčit cca 100 tisíc korun. Peníze potřebuji na zaplacení několika menších dluhů – malých nebankovních půjček, a na pokrytí zvýšených výdajů.

Budu k vám upřímný, jsem momentálně v insolvenci, která by mi měla skončit až příští rok. Už 4 roky poctivě splácím to, co mi určil soud, ale do konce mi zbývá ještě pár měsíců. Tím, že jsem v insolvenci, tak mi nepůjčí ani banka, ani většina běžných nebankovních společností.

Potřeboval bych ale získat půjčku, částku do cca 100 tisíc korun. Během insolvence, jsem měl několikrát výpadek příjmu, nebo přišly nějaké nečekané výdaje. Jako třeba teď na podzim, když mi zkrachoval dodavatel elektřiny a plynu a já musel zaplatit vysoké zálohy.

Před tím, se mi podařilo vždy sehnat nějakou půjčku. Buď od známých, nebo od nějakého lichváře. Z toho, co mi zbývá po insolvenci, se ale tolik půjček naráz splácet nedá. Chtěl bych si tedy ještě jednou půjčit, abych z toho všechny malé půjčky zaplatil. A abych mohl splácet jen jednu splátku, v nějaké rozumné výši.

Jsem zaměstnaný v továrně u nás ve městě. Moje čistá mzda je cca 26 000 Kč. Dost mi z toho ale bere insolvence. Snažím se občas jít i na nějakou brigádu, sehnat si nějaký přivýdělek. Ale teď s COVID je to horší, než dřív.

Pokud by mi někdo mohl půjčit peníze na směnku, tak bych z toho doplatil vše, co dlužím jinde, a pak bych splácel každý měsíc, už jenom vám. Mohl bych každý měsíc posílat 2 – 3 tisíce korun. Víc si teď nemohu dovolit. Insolvence by mi ale měla za pár měsíců skončit, a pak už to bude lepší. To bych mohl platit určitě i víc.

Jsem svobodný, bezdětný a bydlím v podnájmu. Díky insolvenci, ale nemám nic, co bych mohl dát do zástavy. A asi ani neseženu nikoho, kdo by mi dělal ručitele.

Mohu vám ale určitě ukázat výplatní pásky, abyste viděli, že mám pravidelný příjem. Také vám můžu ukázat papíry k insolvenci, že mi za chvíli opravdu skončí, a že ji celou dobu poctivě splácím – zatím jsem nevynechal ani jednu splátku.

Vím, že lidem v insolvenci se moc nepůjčuje, ale třeba se najde nějaký soukromník nebo někdo, kdo by byl ochotný mi půjčit těch 100 tisíc korun. Peníze bych určitě vrátil i s úroky, o které si řeknete.

Prosím jen o poctivé nabídky, kde opravdu půjčí peníze. Nestojím o placení poplatků předem, nebo o podobné hovadiny. Hledám je solidní půjčku, kde opravdu půjčí i člověku s insolvencí.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou