Nebankovní konsolidace půjček do 200.000 Kč i pro důchodce

Hledám nebankovní konsolidaci půjček do 200 000 Kč, která by byla dostupná i pro důchodce. Jsem pracující důchodce. Kromě důchodu, mám příjem i z brigády. Mohu měsíčně splácet 8000 Kč. Jsem bez dluhů po splatnosti a bez exekucí. Mám jen několik nevýhodných nebankovních půjček, které bych rád doplatil a zbavil se jich.
Hledám možnost sjednání nebankovní konsolidace několika půjček. Jedná se o částku do 200.000 Kč. Potřebuji si půjčit tyto peníze, na vyplacení několika jiných, poměrně silně nevýhodných nebankovních půjček, které nyní splácím.

Z peněz, co mi případně půjčíte, bych rád tyto předchozí úvěry doplatil. A následně bych vám splácel jen tu jednu půjčku u vás. Jedná se o celkovou sumu necelých 200 000 Kč.

Jsem sice již důchodce, ale stále i při důchodu pracuji. Můj důchod je 16 740 Kč měsíčně. Kromě toho mám ale i dvě brigády. U té první, je to každý měsíc 9000 – 10000 Kč čistého. U té druhé je to nárazové. V průměru jsou to tak 3 – 4000 Kč měsíčně. Celkově si myslím, že mám na důchodce poměrně slušný příjem, skoro 30 tisíc čistého měsíčně.

Půjčku, kterou mi případně poskytnete, bych tedy mohl splácet měsíčně, splátkou cca 8000 Kč. Takže bych mohl půjčku splatit do 3 roků i s příslušným navýšením.

Peníze bych potřeboval půjčit poměrně rychle. V minulosti jsem si postupně vzal několik půjček. Zjistil jsem ale, že mají poměrně hodně vysoké úroky a poplatky. Takže každý měsíc musím platit hodně peněz, a přitom se můj dluh skoro vůbec nesnižuje. Pořád jen platím vysoké poplatky a nic z toho. Rád bych se z téhle „finanční pasti na důvěřivé lidi“ nějak dostal.

Pokud by mi byl někdo schopný půjčit částku do 200 000 Kč, nebo případně i méně (to bych vyplatit alespoň některé půjčky), tak by mi to hodně pomohlo.

Mohu vám doložit vše, o své osobě. Svůj důchod, i příjmy z brigád. Kromě těch 6 nebankovních půjček, nemám žádné jiné dluhy nebo finanční závazky. Nejsem v exekuci a ani jsem nikdy nebyl.

Nemám ale bohužel nic, co bych mohl dát do zástavy za půjčku. Nevlastním žádnou nemovitost (bydlím jen v nájemním bytě od města). Mám sice auto, ale to už něco pamatuje, a tak nemá žádnou velkou cenu. Jinak mám jen běžné vybavení bytu, nic co by stálo za řeč.

Jsem z Ostravy, takže tady ve městě, nebo po okolí mohu případně i přijet, kam by bylo potřeba.

Předem děkuji za jakoukoliv rozumnou nabídku na půjčku nebo konsolidaci.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou