Potřebuji půjčit 10.000 Kč maximálně na 4 měsíce

Potřebuji půjčit 10 000 Kč na 4 měsíce, na zaplacení dluhu na nájemném. Jsem rok a půl po skončení insolvence a nikde nic nedlužím. Jsem zaměstnaný na dobu neurčitou a moje čistá mzda je 19 000 Kč. Mohl bych vám splácet 2,5 -3 tisíce korun za měsíc.

Dostal jsem se do nelehké životní situace. A potřeboval bych krátkodobě půjčit částku do 10 000 Kč. Doufám, že se mi touto cestou podaří najít někoho, kdo by mi mohl pomoci vyřešit můj problém.

Jsem zaměstnaný na dobu neurčitou. Moje čistá mzda není moc vysoká, ale dá se s tím nějak vyjít. Mám necelých 19 000 Kč čistého. Z toho tak akorát zaplatím platby za bydlení a další poplatky a zbytek mám na jídlo.

Minulý rok na podzim, jsem se ale COVIDu dostal do složité situace. Byl jsem pár týdnů na neschopence, kdy se můj příjem výrazně snížil. Musel jsem vynechat dvě platby za nájem a teď to potřebuji doplatit. Část už jsem zaplatil, ale ještě mi chybí těch 10 000 Kč a majitel bytu už mi nechce déle počkat a hrozí mi vystěhováním.

Potřeboval bych tedy půjčit 10 000 Kč. Bylo by to jen na 3 nebo 4 měsíce. Mohl bych vám každý měsíc poslat cca 2500 – 3000 Kč. Záleží tedy i na tom, kolik si řeknete za půjčku.

Z peněz co mi půjčíte, bych doplatil nájem, abych nepřišel o střechu nad hlavou.

Nebudu před vámi nic zatajovat. Před lety jsem měl různé finanční problémy, a nakonec to skončilo exekucemi a insolvencí. Insolvenci jsem ale řádně splácet a před rokem a půl mi už skončila. Takže už nikomu nic nedlužím, a nic se mi nestrhává.

Myslím, že už jsem se poučil, a kdyby teď s tím COVID nebyla tak složitá situace, tak bych se do problému s placením ani nedostal.

Tím, že jsem byl nedávno v insolvenci, mi ale nikde nechtějí půjčit. V bance mi řekli, že musím počkat, až budu mít od insolvence alespoň 5 roků, že mi do té doby nemůžou nic půjčit.

A jinde jim zase vadilo, že nemám moc vysoký plat. Já ale ve výsledku nepotřebuji moc peněz. Stačí mi jen 10 tisíc. Tak snad se najde nějaká ochotná dobrá duše, která mi půjčí.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou