Půjčka 1 000 000 Kč na koupi rodinného domu

Hledám půjčku 1 milión korun (1 000 000 Kč), na nákup rodinného domu. Peníze potřebuji co nejdříve, hodně to spěchá. Jsem zaměstnaná, a mohu splácet 10 – 15 tisíc korun měsíčně. Většinu půjčky bych doplatila jednorázově, po prodeji mého bytu.

Sháním půjčku ve výši 1 milión korun (1 000 000 Kč), kterou potřebuji na financování nákupu nemovitosti. Část peněz budu dávat ze svého, ale chybí mí cca 1 milión korun, které bych si potřebovala půjčit.

Mám vybraný moc hezký rodinný dům ve vesnici, kousek od Brna. Je za rozumnou cenu, a nebude vyžadovat ani moc velké investice na opravy/rekonstrukci. Zaplatila jsem už rezervační poplatek, a nyní se snažím sehnat peníze, na zaplacení kupní ceny.

Měla jsem rozjednanou půjčku, ze které jsem měla získat peníze, které mi chybí. Ale ukázalo se, že se jedná jen o podvod, tak jsem z toho rychle vycouvala. Původně to ale vypadalo, jako solidní půjčka. Vše bylo na dobré cestě, a tak jsem zaplatila i ten rezervační poplatek. A teď jsem nahraná.

Navíc jsme už prodali i náš byt, ve kterém bydlíme. Během dvou měsíců, bychom měli dostat doplacenou plnou cenu za prodej (zatím máme jen zálohu) a současně se budeme muset vystěhovat.

Celková cena rodinného domu, který bych si nyní chtěla koupit, je cca 5,5 miliónu korun. Část peněz mám vlastních (úspory), část půjde z prodeje bytu. Zbytek si potřebuji půjčit.

Jsem zaměstnaná už 6 roků, u jednoho zaměstnavatele. Mám u něj ale oficiálně jen „malou“ výplatu. Na výplatní pásce, mám jen 18 – 20.000 Kč. Dalších 15 – 20.000 Kč dostávám bokem (v hotovosti na ruku).

Pokud by mi někdo mohl půjčit řádově 1 milión korun, tak bych vám mohla splácet cca 10 – 15 000 Kč měsíčně.

Počítám také s tím, že jakmile se dořeší prodej mého bytu a nákup rodinného domu, tak vše, co mi zbyde, bych použila na jednorázovou splátku půjčky u vás. Asi bych to nedoplatila celé, ale dost možná i přes polovinu půjčky.

S ručením za půjčku, to ale nyní bude horší. Svůj byt nyní prodávám (už je uzavřená smlouva o prodeji), a tak jej nemohu dát do zástavy. Rodinný dům nyní teprve kupuji, a zatím ho také nebudu moci dát do zástavy.

Určitě bychom se ale mohli domluvit na sepsání nějaké smlouvy, kde by to bylo nějak rozumně ošetřeno.

Půjčku bych potřebovala co nejdříve. Zaplatila jsem už rezervační poplatek za dům, a musím co nejdříve zaplatit plnou kupní cenu.

Pokud je mi někdo schopný pomoci bez podvodů (na to už jsem málem naletěla), tak se mi prosím ozvěte co nejdříve!!

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky poptávka, Soukromá půjčka, Úvěr do 1 milión korun
Sekce: ,,,,,,,,,