Půjčka 10 000 Kč pro nezaměstnané s exekucí

Potřebovala bych půjčku do 10 000 Kč na splátky. Jsem momentálně nezaměstnaná na Úřadu práce, a mám i nějaké exekuce. Mohla bych splácet 2 000 Kč měsíčně. Splácela bych 10 měsíců, takže bych vám zaplatila 100% navíc.

Potřebovala bych půjčit 10 000 Kč na splátky, na cca 10 měsíců. Jsem momentálně bez práce a mám nutné výdaje. Půjčku bych splácela měsíčně. A zaplatila bych vám 100% navíc. Tj. postupně bych na splátkách mohla splatit 20 000 Kč.

Před dvěma měsíci jsem přišla o práci, kterou jsem měla na hlavní pracovní poměr několik roků. A nyní jsem evidovaná na Úřadu práce. Dostávám podporu v nezaměstnanosti, a to nejsou žádné velké peníze.

Snažím se najít novou práci, ale zatím se mi nic pořádného najít nepodařilo. Když jsem na Úřadu práce, tak si ani nemohou nikde oficiálně přivydělávat.

Chodím tedy jenom vypomáhat k jednomu známému, který mi platí nějaké peníze na ruku, bez dokladů. Nemám tedy ani žádné potvrzení o příjmu (kromě té podpory).

Potřebovala bych si půjčit jen menší částku – stačilo by mi 10 tisíc korun. Vzhledem k tomu, že jsem ale nezaměstnaná, a nemám oficiálně žádný jiný příjem, než podporu v nezaměstnanosti, tak se mi zatím nepodařilo najít žádnou půjčku.

Teda našla jsem několik společností, kde by mi asi půjčili i těch 10 tisíc. Tam ale všude chtějí peníze vrátit za 30 dní zpátky, a to by mi v ničem nepomohlo. Já bych potřebovala půjčku, kterou bych mohla postupně splácet několik měsíců.

Bohužel mám k tomu navíc nějaké exekuce. Něco u dopravního podniku, nebo z minulosti u zdravotní pojišťovny. Není to určitě tak, že bych byla nějaký neplatič, který si půjčí peníze a pak nesplácí. Ty exekuce, které nyní mám, vznikly vlastně jen z blbosti.

Pokud by mi někdo mohl půjčit 10 000 Kč, tak jsem schopná splácet 2000 Kč měsíčně. Půjčku bych vám tedy mohla splácet například 10 měsíců – postupně bych splatila 20 000 Kč – 100% úrok.

Pokud by se mi v dohledné době podařilo najít novou práci, tak bych pravděpodobně mohla splácet i o něco více.

Vím, že když jsem momentálně nezaměstnaná, a navíc mám na krku exekuce, tak asi nejsem zrovna „perspektivní“ klient pro půjčování peněz. Jsem ale slušná ženská, která je možná jen trochu blbá/naivní a v poslední době má smůlu.

Nevím jak vám doložit, že bych půjčku opravdu poctivě splácela. Můžu vám ukázat papíry, že jsem několik roků aktivně pracovala, a že rozhodně nejsem někdo, kdo by žil jen ze sociálních dávek.

Moje momentální situace je jen přechodná. Věřím, že brzy najdu slušnou práci, a budu moci zase žít trochu normálně.

Pokud by mi někdo mohl poskytnout menší půjčku, 10 000 Kč na splátky, tak by mi to momentálně „vytrhlo, trn z paty“. Peníze bych vám určitě vrátila.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Peníze bez potvrzení o příjmu, Půjčka 10 000 Kč, Půjčky poptávka
Sekce: ,,,,,,,,,,