Půjčka 100.000 Kč na směnku na vyřešení exekuce na účet v bance

Hledám půjčku na směnku do 100 000 Kč na vyřešení exekuce na bankovní účet. Mám zablokovaný účet od exekutora a potřebuji zaplatit dluh 100 tisíc korun. Mohu měsíčně splácet 5000 Kč. Jsem zaměstnaná ve státní správně na dobu neurčitou.
Potřebovala bych rychle sehnat půjčku ve výši 100 000 Kč na směnku. Peníze potřebuji na vyřešení exekuce. Jsem zaměstnaná a mohla bych splácet měsíčními splátkami.

Dnes jsem se úplnou náhodou dozvěděla, že mi exekutor nechal zablokovat účet v bance. Takže jsem najednou úplně bez finančních prostředků. Půjdu si do banky požádat o to životní minimum, ale to je jen pár tisíc korun. Nevím, co mám teď dělat, z čeho zaplatím nájem atd.

Zkoušela jsem se spojit s exekutorem a domluvit se s ním na nějakém splátkovém kalendáři, ale nechce o tom slyšet. Prý mu mám zaplatit celou částku, jinak budu mít furt zablokovaný účet a prý může přijít i ke mně do bytu a začít mi tam vše zabavovat.

Potřebovala bych tedy půjčit řádově 100 tisíc korun (přesná výše dluhu u exekutora je 98 763 Kč). Peníze bych obratem použila na vyřešení exekuce.

Jsem zaměstnaná ve státní správě na dobu neurčitou. Moje měsíční čistá mzda je cca 29 000 Kč. Mohla bych vám splácet půjčku měsíčními splátkami ve výši 5000 Kč měsíčně.

Peníze bych potřebovala vyplatit v hotovosti, protože na účet v bance se teď kvůli exekuci nedostanu.

Nevlastním ale žádnou nemovitost, kterou bych mohla dát do zástavy. Mohu vám jen doložit příjem ze zaměstnání – mám jak výplatní pásky, tak třeba výpis z bankovního účtu.

Pokud by mi někdo mohl pomoci, a poskytnout mi půjčku 100 000 Kč, tak se mi prosím, co nejdříve ozvěte. Mohu přijet kamkoliv si řeknete a dovezu vám všechny potřebné dokumenty, které byste chtěli vidět.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky do 100.000 Kč, Půjčky poptávka, Vyplacení exekuce
Sekce: ,,,,,,,,,,