Půjčka 100 000 Kč na směnku pro zaměstnance v exekuci

Potřebovala bych půjčit částku 100 000 na směnku. Jsem zaměstnaná a mám stálý plat. Hrozí mi exekuce, a já bych to ráda vyřešila. Mohu splácet měsíčně i 5000 Kč. Přijmu jakékoliv navýšení, klidně i 100% navíc.

Hledám půjčku ve výši 100 000 Kč, klidně i na směnku. Vzhledem k tomu, že je to akutní, tak jsem ochotná přijmout skoro jakékoliv navýšení, o které si řeknete. Zaplatím klidně i 100% úrok.

Bohužel jsem se vlastní blbostí dostala do dosti prekérní situace. Nadělala jsem si nějaké dluhy, které jsem pak nezvládala splácet, a díky tomu mi teď hrozí exekuce.

Obrátil se na mě exekutor s tím, že mu mám do 14 dnů zaplatit, co dlužím, jinak mi prý nechá zablokovat účet v bance, obstaví mi výplatu, atd. Docela dost mi vyhrožoval a byl nepříjemný. Mám z toho docela strach.

Chtěla bych si tedy půjčit peníze na směnku, abych mohla vše srovnat. Je mi jasné, že s exekucí na krku, mi banka nic nepůjčí. Určitě už mám záznam v nějakém registru, jako že jsem nespolehlivý neplatič.

Potřebovala bych si půjčit 100 tisíc korun (exekuce, kterou mám zaplatit, dělá se vším všudy, asi 98 tisíc korun a nějaké drobné).

Vím, že to zní hrozně, a fakt se stydím, že jsem to kvůli vlastní blbosti nechala dojít takhle daleko. Asi vypadám jako nějaký notorický neplatič, ale tak to není.

Ty dluhy, které mám, a kvůli kterým mi teď hrozí exekuce, nevznikly tak úplně mojí vinou. Nechci to tady moc popisovat, je to dost osobní. Když tak vysvětlím po telefonu, nebo při osobní schůzce.

Jsem zaměstnaná už několik roků u stejné firmy. Mám stálý plat a stálé místo. Takže se fakt nemusíte bát, že bych neměla peníze na splácení.

Nejsem teď schopná nahonem sehnat těch 100 tisíc, které po mě chce exekutor. Pokud by mi ale někdo půjčil peníze na směnku, tak vám je můžu postupně splácet.

Jsem opravdu zoufalá, a je mi jasné, že mi jen tak někdo nepůjčí. Jak jsem psala, jsem ochotná přijmout skoro jakékoliv podmínky. Zaplatím jakékoliv navýšení, o které si řeknete, pokud mi to dovolíte splácet postupně.

Mám celkem rozumnou výplatu a zkouším si teď najít i nějakou brigádu, abych si vydělala další peníze. Už mám něco rozjednaného. Mohla bych vám posílat minimálně 5000 Kč měsíčně, možná i o něco více.

Hledám někoho ochotného, kdo by mi půjčil 100 000 Kč na směnku. Klidně se s vámi sejdu a vše vysvětlím. Mohu vám ukázat výplatní pásky, nebo cokoliv jiného, o co si řeknete, abyste viděli, že jsem schopná splácet.

Budu moc ráda, pokud se mi někdo ozve – docela dost to spěchá. Exekutor to po mě chce zaplatit všechno hned.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou