Půjčka 100 000 Kč na vyplacení exekuce bez zástavy

Hledám půjčku do 100 000 Kč, na vyplacení exekuce a dvou nevýhodných nebankovních úvěrů. Jinak už nic jiného nedlužím. Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou a moje čistá mzda je 35 tisíc korun. Mohla bych splácet 5 tisíc korun měsíčně. Půjčku jen bez exekuce a bez placení poplatků předem.
Sháním půjčku ve výši 100 000 Kč, kterou bych potřebovala na vyplacení exekuce a dvou nevýhodných nebankovních půjček. Peníze bych použila jen na vyrovnání těchto pohledávek, nemám v plánu „utrácet za zbytečnosti“.

Mám z minulosti exekuci, kvůli nedoplatku na zdravotním pojištění, kterou už skoro rok splácím. Zbývá mi tam doplatit asi 38 000 Kč. Ráda bych se exekuce zbavila, protože je to přednostní srážka a tak mi z platu berou celkem dost peněz.

Kromě toho, jsem si v poslední době vzala dvě menší půjčky od nebankovních společností. Tam po mě ale chtějí vysoké poplatky, jen za prodlužování splatnosti. Ráda bych se těchto lichvářských půjček co nejdříve zbavila.

Pokud by mi byl někdo schopný půjčit 100 000 Kč, tak bych tyto pohledávky ihned vyrovnala, a už bych nikde nic nedlužila. Splácela bych pak jenom vám.

Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou. Příjem ze zaměstnání mám ve výši asi 35 000 Kč. Pracuji ve Škoda auto a.s. mladá Boleslav. Výše tohoto příjmu je běžná bez bonusů. Takže ve výsledku je to i více.

Chtěla bych si půjčit peníze jen bez zástavy. Bydlím jen v pronajatém bytě a nevlastním žádnou nemovitost. Také nechci platit žádné poplatky předem.

Pokud by mi někdo byl ochotný půjčit tuto částku, tak se mi prosím ozvěte a napište podrobnosti. Nemám problém s tím, když u půjčky přeplatím třeba 50 000 Kč na úrocích.

Mohla bych vám posílat 5000 Kč měsíčně, takže bych půjčku mohla doplatit do 2,5 roku. To ale záleží i na vás a vašich požadavcích.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou