Půjčka 100 000 Kč na vyřešení exekuce s úrokem 50%

Poptávám půjčku do 100 tisíc korun na zaplacení přednostní exekuce (dluh na zdravotním pojištění) a dále na opravdu auta. Jsem zaměstnaný na HPP a mohl bych splácet 5000 Kč. Navrhuji, že bych vám vrátil na splátkách o 50% více, tj. 150.000 Kč. Příjem mohu doložit, nemovitost nevlastním.
Poptávám půjčku ve výši do 100.000 Kč. Část peněz potřebuji na vyřešení přednostní exekuce (dluh na zdravotním pojištění). A druhou část bych rád použil na zaplacení opravy auta, které mimo jiné potřebuji i na dojíždění do práce.

Co se týká exekuce, tak to řeknu na rovinu, tak jak to je. V mládí jsem byl alkoholik. I když toho nyní hodně lituji, minulost už nezměním. Z té doby ale nesu následky, se kterými se musím vypořádat.

Jako alkoholik jsem v roce 2006 podstoupil ústavní protialkoholní léčbu, a od té doby žiju slušným životem. Alkoholu jsem se už 14 roků nedotkl a rodina je pro mě vším. Mám syna 5 roků, kterého vychovávám společně se dvěma dětmi mojí partnerky.

Z minulosti se mi postupně objevovaly dluhy, ale zpravidla se jednalo o menší částky, které se mi dařilo splácet. Teď ale přišla jedna větší částka. Je to bohužel navíc přednostní exekuce, takže je to docela problém. Z platu mi nyní berou poměrně velkou částku.

Jedná se dluh na zdravotním pojištění, z doby kdy jsem pil a bylo mi všechno jedno. Potřeboval bych tedy cca 40 000 Kč na doplacení této přednostní exekuce, abych se zbavil srážek ze mzdy.

Pracuji v zaměstnání na HPP. V tom současném jsem už asi 5 roků a moje čistá mzda je okolo 25 tisíc korun. Po exekuci mi ale zůstává sotva 15 000 Kč.

Zbytek z půjčené částky, bych chtěl použít na opravu auta. Auto poměrně nutně potřebuji na každodenní dojíždění do práce.

Pokud by mi byl někdo ochotný půjčit cca 100.000 Kč, tak bych vrátil 150.000 Kč. Tedy 50% navíc.

Mohl bych vám posílat měsíčně 5000 Kč, a celou dlužnou částku bych vám vrátil za 2,5 roku. Pochopitelně ale záleží jen na vás. Respektuji vaše podmínky a jsem přístupný jakékoliv rozumné dohodě.

Nevlastním žádnou nemovitost, kterou bych mohl dát do zástavy. A jak jsem psal, momentálně mám exekuci na výplatu, které se chci zbavit. Mohu vám doložit výplatní pásky, nebo třeba výpis z bankovního účtu, abyste viděli, že jsem opravdu zaměstnaný a že si nevymýšlím.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Půjčky do 100.000 Kč, Půjčky poptávka, Vyplacení exekuce
Sekce: ,,,,,,,,,,