Půjčka 150 000 Kč na směnku v hotovosti bez doložení příjmu

Potřebuji půjčku na směnku ve výši 150 000 Kč. Peníze potřebuji urgentně, na zaplacení dluhu. Jinak mi hrozí problémy nebo snad i exekuce. Půjčku na směnku, bych celou naráz zaplatila za 4 měsíce. Potřebuji půjčku bez ručení a bez zástavy. Peníze bych chtěla v hotovosti na ruku.

Potřebovala bych krátkodobě půjčit 150 000 Kč na splacení finančních závazků. Pokud by bylo možné, preferovala bych půjčku v hotovosti na směnku, kterou bych mohla splatit za 4 měsíce. Respektuji úroky.

Dostala jsem se do vážného finančního problému. Mám finanční závazek, který potřebuji akutně zaplatit, jinak mi hrozí problémy, možná dokonce i exekuce. Potřebuji tedy rychle půjčit 150 tisíc korun, jinak budu v průšvihu.

Peníze bych ale potřebovala půjčit jen na kratší dobu. Celou částku (150 tisíc korun), bych mohla splatit i s úroky, už za 4 měsíce.

Momentálně jsem oficiálně nezaměstnaná a vedená na Úřadu práce. Dostávám nějakou podporu v nezaměstnanosti, ale to zdaleka není můj jediný příjem.

Můj měsíční příjem je řádově 50 – 60 tisíc korun měsíčně, ale nemohu ho nijak doložit. Nemám na to žádné potvrzení. Peníze dostávám v hotovosti na ruku. Takže nepomůže ani výpis z bankovního účtu.

Mám tedy relativně vysoký příjem, ale nemám ho jak doložit. Pokud bych šla do banky, tak tam uvidí jen to, že jsem nezaměstnaná na podpoře a nic mi nepůjčí.

Potřebovala bych tedy půjčit od nějaké nebankovní společnosti, nebo od nějakého soukromníka.

Ideální by pro mě byla půjčka na směnku. Peníze bych potřebovala dostat v hotovosti na ruku. Půjčku bych chtěla zaplatit jednorázovou splátkou (vrátím vše naráz) za 4 měsíce.

Bydlím momentálně u rodičů, v jejich rodinném domě. Sama nevlastním žádnou nemovitost ani auto.

Nemám tedy nic, co bych mohla dát do zástavy. Nemám ani žádné ručení. Neznám nikoho, kdo by mi mohl dělat ručitele. Rodiče do svých finančních problémů tahat nechci.

Nejsem momentálně v exekuci (a ani jsem nikdy nebyla). A ani v insolvenci. Kromě těch 150 000 Kč, už nikde nic jiného nedlužím.

Pokud by mi někdo mohl rychle půjčit 150 000 Kč, tak se mi prosím, co nejdříve ozvěte. Požaduji jen solidní jednání a férové nabídky. Nemám zájem o placení poplatků předem nebo podobné podvody.

Hledám jen férovou půjčku na směnku. Respektuji úroky, které budete požadovat, a počítám s tím, že budou vyšší. Ale to už se určitě domluvíme osobně nebo po telefonu.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou