Půjčka 15 000 Kč na zaplacení exekuce na dobu 1 rok

Exekutor po mě začal vymáhat nezaplacenou pokutu v MHD. Potřeboval bych půjčit 15 000 Kč na zaplacení toto exekuce. Peníze bych vrátil do jednoho roku. Mohu posílat splátky každý týden nebo každý měsíc. Jsem oficiálně nezaměstnaný, pracuji ale „na černo“ a peníze dostávám každý týden v hotovosti na ruku.
Dostal jsem se kvůli vlastní blbosti do nepříjemné situace. Přišla mi exekuce, za nezaplacenou pokutu v MHD. Je to už nějakou dobu a nějak jsem na to zapomněl, a nezaplatil to. A teď po mě exekutor chce skoro 15 000 Kč.

Bohužel momentálně nemám žádné finanční rezervy a tak to nejsem schopný zaplatit celé naráz.

Zkoušel jsem se s exekutorem domluvit na nějakém splátkovém kalendáři, ale nechce o tom slyšet. Prý, pokud mu nepošlu všechny peníze do 14 dnů, tak přijde k nám domů a všechno nám tam zabaví.

Potřeboval bych tedy půjčit 15 000 Kč, abych mohl tu dlužnou částku zaplatit exekutorovi naráz a měl od něj pokoj. Půjčku bych mohl splácet měsíční splátkami (nebo klidně i týdenními, jak si řeknete).

Jsem ale momentálně nezaměstnaný a vedený na Úřadu práce. Chodím ale každý den na brigádu do jedné stavební firmy. Je to ale jen práce „na černo“. Tam si měsíčně vydělám okolo 25 000 Kč. Peníze ale dostávám v hotovosti na ruku, vždy v pátek na konci týdne.

Nemám tedy jak doložit výši svého příjmu. A teď s tou exekucí, mi asi nikde jinde nepůjčí, tak to zkouším na internetu. Jestli by se nenašel třeba nějaký soukromník, který by mi s tím pomohl.

Kromě té exekuce, nemám žádné dluhy. Je to moje první setkání s exekutorem. Nemám žádný velký majetek nebo nějaké úspory, ale nikdy jsem nikomu nic nedlužil. I když jsem loni přišel o práci, tak si dokážu poradit.

Pokud by mi někdo mohl půjčit 15 000 Kč, tak bych to nejpozději do 1 roku vrátil zpět, pravděpodobně i mnohem rychleji. Jsem poctivý a solidní člověk.

Chcete reagovat na tento inzerát? Tak zadejte novou
Kategorie: Peníze bez potvrzení o příjmu, Půjčky poptávka, Vyplacení exekuce
Sekce: ,,,,,,,,,,,